İNSAN KAYNAKLARI
İNSAN KAYNAKLARI
İK MESAJI

İK MESAJI

Murat Bayburtluoğlu
İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı

AvivaSA İnsan Kaynakları olarak vizyonumuz, Emeklilik ve Sigorta sektörüne yön veren öncü İK uygulamaları ile çalışan gözünde en iyi işveren olmak. Değişimi ve sürekli gelişimi destekleyen, tüm organizasyona rehberlik eden, adil ve şeffaf çalışma ortamı yaratan, güvenilir bir stratejik ortak olma misyonu ile çalışmalarımızı yürütüyoruz.

İşe alım, yetenek yönetimi, eğitim ve gelişim, iç iletişim, kurum kültürü, kazanç ve ödül yönetimi ileçalışma ilişkileri başlıklarında özveriyle çalışan büyük ve işinde uzman bir İnsan Kaynakları ekibine sahibiz.

Bizim için tüm çalışanlarımız, her seviyede ayrı birer değer ve yetenektir. Bu yeteneklerin doğru yerlerde kullanılıyor olması ve sürekli gelişim ortamında potansiyelin maksimum seviyede ortaya çıkartılabilmesi en başta gelen sorumluluklarımızdandır. Yaptığımız tüm işlerde performans çıtamızı yüksek tutar, mükemmeli hedefler ve daha iyiyi elde etmek için yenilikçi yaklaşımlar geliştiririz. AvivaSA ailesinin tüm üyelerine karşı sorumluluğumuz, şirketimize katıldığınız ilk günden itibaren başlar.

Bu hedeflerimizi gerçekleştirebilmek adına en doğru, şirketimize en fazla katma değeri yaratacağına inandığımız kişilerle; güvenilir, sürekli gelişen, başarıya ve insana odaklı bir kültürde yolculuk etmeye ve hayata dört elle sarılarak geleceğinizi şekillendirmeye hazırız...

Önceki Sonraki
SOSYAL MEDYADA BIZ
bes logo
SA
Euro.Message madebycat