ÜCRETSİZ TIBBİ 2. GÖRÜŞ HİZMETİ
ÜCRETSİZ TIBBİ 2. GÖRÜŞ HİZMETİ

ÜCRETSİZ TIBBİ 2. GÖRÜŞ HİZMETİ

Şimdi Size Özel Hayat Sigortası yaptırın, ikinci bir uzman doktor görüşünden ücretsiz faydalanın!

Kampanya Koşulları:
Kampanyadan, teklif imza tarihi 14 Temmuz 2015 - 31 Aralık 2015 tarihleri arasında olan Size Özel Hayat Sigortası sahibi müşteriler yararlanabilir.

Koşulları yerine getiren müşteriler, 1 yıl boyunca Anadolu Sağlık Merkezi'nin sunduğu Tıbbi 2. Görüş Hizmetinden ücretsiz bir şekilde yararlanabilir.

Müşteriler ilk prim ödemesinin tahsilatından itibaren sunulan ek hizmetten 1 yıl süreyle poliçelerinin aktif kalması şartıyla faydalanabilecektir.

Ücretsiz Tıbbi 2. Görüş Hizmetinden yalnız sigortalı müşteri yararlanabilir.

Nasıl başvurabilirim?
Sizinle iletişime geçebilmemiz için, yukarıdaki formu doldurmanız yeterli.

Nasıl yararlanabilirim ?
Yukarıda belirtilen kampanya koşullarını sağlayan müşterilerin aşağıda belirtilen kişilerle iletişime geçerek e-posta, faks veya posta yoluyla Size Özel Hayat Sigortası poliçelerinin bir kopyasını ve farklı sağlık kuruluşlarından aldıkları tıbbi raporları göndermeleri yeterlidir.

gursel.kinay@anadolusaglik.org, 0533 739 51 32
nazli.sirel@anadolusaglik.org, 0262 678 55 55
Nurdan.ilaslan@anadolusaglik.org, 0262 678 57 30

Tıbbi 2. Görüş Hizmeti
Bir sağlık kurumundan görüş aldınız ve içiniz rahat etmediyse bir de Anadolu Sağlık Merkezi'nin uzman doktorlarından görüş alın! Tıbbi 2. Görüş Hizmeti, hastalıkla ilgili daha önce yapılan tetkiklerin başka bir hekim tarafından değerlendirilmesidir. Yapılacak herhangi bir tetkik ücrete tabidir. Yalnız hekim görüşü ücretsizdir.

Önceki Sonraki
bes logo
SA
Euro.Message madebycat

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat