Kulübe Nasıl Üye Olunur?

Kulübe Nasıl Üye Olunur?

Geleceğini Biriktirenler Kulübü'nün üyesi olmak için Bireysel Emeklilik sahibi müşterilerinin AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. nezdinde en az bir adet bireysel emeklilik sözleşmesinin yürürlükte olması ve geçmiş 12 aylık dönemde en az bir adet katkı payı ödemesinin yapılmış olması gerekmektedir. İyi İhtimallerin Sigortası ve Eğitimde İyi İhtimallerin Sigortası sahibi müşterilerin ise poliçelerinin aktifleşmiş olması gerekmektedir.

Geleceğini Biriktirenler Kulübü'nün sunduğu kampanya ve avantajlardan faydalanabilmek için, bireysel emeklilik sözleşmeniz için, teklif imzadan itibaren 2 ay, otomatik katılım sözleşmeniz için ise katkı payı intikali bilgilendirmesine müteakip 2 aylık cayma sürenizin geçmiş olması gerekmektedir. İyi İhtimallerin Sigortası ve Eğitimde İyi İhtimallerin Sigortası müşterilerimizin ise poliçelerinin aktifleşmiş olması gerekmektedir.

Geleceğini Biriktirenler Kulübü'nün sunduğu kampanya ve avantajlardan sadece AvivaSA Geleceğini Biriktirenler Kulübü üyeleri, kampanya veya avantaj sağlayan kurumların AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. ile işbirlikleri devam ettiği sürece faydalanabilir. AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş., sunulan kampanya ve avantajların kapsamını degiştirme veya tamamen sonlandırma hakkına her zaman sahiptir ve bundan kaynaklanan herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sunulan avantajların kapsamının değiştirilmesi veya ayrıcalıkların tümüyle sonlandırılması durumunda, AvivaSA Emeklilik ve A.Ş.'nin belirleyeceği iletişim kanalı ile müşterilere bilgilendirme yapılacaktır. AvivaSA Geleceğini Biriktirenler Kulubü'nün sunduğu kampanya ve avantajlarla ilgili detaylı ve güncel bilgiye www.avivasa.com.tr'den ulaşılabilir.

Henüz bir Bireysel Emeklilik planınız yok mu? Bilgi için formu doldurun, size ulaşalım!

SOSYAL MEDYADA BİZ

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat
Yukarı