Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) Başvuru Formu

Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) Başvuru Formu

%25 Devlet Katkısı Avantajıyla Biriktirmeye Başlayın!

Seyahat etmek, hobilerinize vakit ayırmak, hep istediğiniz o evi satın almak... Emeklilik hayallerinizi gerçekleştirmek sizin elinizde!

Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) ile düzenli birikimler yaparak çalıştığınız dönemdeki hayat standardınızı emeklilikte de devam ettirebilirsiniz. BES sayesinde düzenli tasarruf yaparken birikimleriniz emeklilik yatırım fonlarında, güvenli ve şeffaf bir sistemde değerlendirilir.

Devlet Katkısı uygulaması ile ödediğiniz katkı payının %25'i oranında ek katkı da elde edebilirsiniz. Örneğin, hesabınıza 200 TL katkı payı yatırarak 50 TL devlet katkısından yararlanabilir ve 250 TL'lik birikim yapabilirsiniz.

Hemen AvivaSA ile bir bireysel emeklilik planı başlatarak, yalnızca AvivaSA'lılara özel, sağlık, eğlence, seyahat ve alışveriş gibi birçok sektörde ücretsiz hizmet ve indirim avantajı sağlayan Geleceğini Biriktiren Kulübü'ne de ücretsiz üye olabilirsiniz.

Yarınınız için şimdiden bir adım atın!

Formu Doldurun, Size Ulaşalım

Detaylı bilgi ve teklif almak için lütfen iletişim bilgilerinizi bırakın.

AvivaSA ürün ve hizmetleri hakkında her türlü elektronik iletisim kanalından (e-posta, telefon, sms.. vb) tanıtım, bilgilendirme, kampanya, bülten ve duyuruları almayı kabul ediyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında bilgi edinmek için tıklayınız.

Kodu Yenile
Başarılı Form başarıyla gönderildi.
Başarılı Form gönderilirken hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Başarılı Girdiğiniz güvenlik kodu yanlış. Lütfen güvenlik kodunu tekrar giriniz.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat