BES'TE
DEVLET KATKISI
BİREYSEL EMEKLİLİK'TE DEVLET KATKISI

BİREYSEL EMEKLİLİK'TE DEVLET KATKISI

BES birikimlerinize %25 devlet katkısı avantajı!

Devlet Katkısı, devletin Türkiye Cumhuriyeti uyruklu Bireysel Emeklilik katılımcılarına, bireysel emekliliğin teşvik edilmesi amacıyla yaptığı destek ödemesidir.

Devlet Katkısı uygulaması, bireysel emeklilik katılımcılarını düzenli tasarruf yapmaya teşvik etmenin yanı sıra ekonomik istikrar ve büyüme sağlayan yurt içi tasarrufların da artırılması amacıyla hayata geçirilmiştir.

Devlet katkısı uygulaması ile düzenli veya toplu olarak yatırdığınız tüm katkı paylarının %25'i oranında devlet katkısı da elde edebilirsiniz.

Bireysel Emeklilik'te Devlet Katkısı uygulamasının detaylarıyla ilgili merak ettikleriniz için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Devlet katkısı avantajıyla bilikte hayalinizdeki emeklilik için yatırım yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Bireysel Emeklilik Sistemi'yle ilgili detaylı bilgi almak için formu doldurun, size ulaşalım!

Size Ulaşalım

Bireysel Emeklilik Sistemi'nde kapsamlı değişiklikler ve doğrudan devlet katkısı sistemi getiren "Bireysel Emeklilik Tasarruf ve Yatırım Sistemi Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun" 29 Haziran 2012 tarih ve 28338 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak kanunlaşmıştır. Kanun, başta devlet katkısı uygulaması olmak üzere mevcut Bireysel Emeklilik Sistemi'ne önemli değişiklikler getirmiştir.

Önceki Sonraki
bes logo
SA
Euro.Message madebycat

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat