BİRİKTİRİRKEN
KAZANIN
TOPLU ÖDE ŞİMDİ KAZAN!

TOPLU ÖDE ŞİMDİ KAZAN!

Mevcut AvivaSA bireysel emeklilik sözleşmenize ek katkı payı ödemesi yapın veya BES sözleşmenizi toplu para ile başlatın, hediyeler kazanın!

Kampanya zamanı:

Kampanya 1-25 Temmuz 2014 tarihleri arasında geçerlidir.

Nasıl yararlanabilirsiniz?

Aşağıdaki kampanya koşullarının sağlanması gerekmektedir.

Kampanya Koşulları:

 • Kampanyadan sadece ek faydanın geçerli olduğu planlar kapsamında 1-25 Temmuz 2014 tarihleri arasında bireysel emeklilik hesabına ödenen veya kredi kartından provizyonu alınan toplam düzenli veya başlangıç ya da ek katkı payı tutarının 35 bin TL ve üzeri olması durumunda mevcut veya yeni katılımcılar yararlanacak olup aşağıdaki ödüllere hak kazanacaktır:
  • 35.000 – 49.999 TL toplam ödenen veya kredi kartından provizyonu alınan düzenli veya başlangıç ya da ek katkı payına Samsung Galaxy Tablet 3 (8.0 Wi-Fi),
  • 50.000 – 99.999 TL toplam ödenen veya kredi kartından provizyonu alınan düzenli veya başlangıç ya da ek katkı payına iPad Mini (Retina, 16 GB, Wi-Fi),
  • 100.000 – 149.999 TL toplam ödenen veya kredi kartından provizyonu alınan düzenli veya başlangıç ya da ek katkı payına iPad Air (32 GB, Wi-Fi),
  • 150.000 TL ve üstü toplam ödenen veya kredi kartından provizyonu alınan düzenli veya başlangıç ya da ek katkı payına iPhone 5S (32 GB) hediye edilecektir.
 • Kampanyadan 30 Eylül 2014 tarihi itibarıyla sözleşmesi yürürlükte olan katılımcılar yararlanabilir.
 • Ödül gönderimleri, sözleşmesi 1 Temmuz 2014 öncesi yürürlüğe girmiş katılımcılar için 1-10 Ekim 2014 tarihleri arasında, 1 Temmuz 2014 sonrası yürürlüğe girmiş katılımcılar için 20-28 Ekim 2014 tarihleri arasında yapılacaktır.
 • Bir katılımcının ek fayda koşullarını sağlayan birden fazla sözleşmesi olması durumunda, kampanya tarihleri arasında toplam ödenen düzenli veya başlangıç ya da ek katkı payları en yüksek olan sözleşme ödüle konu olacaktır. Katılımcı birden fazla hediyeye hak kazanamaz. Örnek: Bir sözleşmesi için toplamda 40.000 TL ek katkı payı, diğer sözleşmesi için toplamda 80.000 TL ek katkı payı ödenmesi durumunda sözleşme sahibi sadece 80.000 TL ödediği sözleşmesi için ödüle hak kazanacaktır. Bu ek faydadan sadece bir kez yararlanılmaktadır.
 • AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş., kampanyanın kapsamını değiştirme veya tümüyle sonlandırma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamının değiştirilmesi veya ayrıcalıkların tümüyle sonlandırılması durumunda, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.'nin belirleyeceği iletişim kanalı ile katılımcılara bilgilendirme yapılacaktır.

Nasıl başvurabilirsiniz?

Detaylı bilgi için 444 11 11 no'lu Müşteri Memnuniyet Merkezimizi arayabilir, size en yakın Akbank şubesine uğrayabilir ya da AvivaSA acentelerinden bilgi alabilirsiniz.

Önceki Sonraki
bes logo
SA
Euro.Message madebycat

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat