TeknoSA’dan hediye çeki veya Jolly Tur’dan seyahat çeki kazanma fırsatı!

TeknoSA’dan hediye çeki veya Jolly Tur’dan seyahat çeki kazanma fırsatı!

Ek katkı payı ve toplu para ödemelerinizde birbirinden güzel hediyeler Avivasa BES müşterilerini bekliyor!

Ek katkı payı ödemelerinde birbirinden güzel hediyeler Avivasa BES müşterilerini bekliyor!

1 Mayıs – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında, tek seferde toplam 50.000 TL ve üzeri olacak şekilde ek katkı payı ödemesi yaparak veya başlangıç katkı payı ile yeni bir Bireysel Emeklilik sözleşmesi başlatarak bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmak için 444 11 11’i arayabilir, AvivaSA Finansa Danışmanınız ile görüşebilir veya Akbank şubesine başvurabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

Hak Kazanma Şartlarının Bozulması Durumu ve Sonuçları
 • Ek faydadan, sözleşmesi 01.05.2018 öncesi yürürlüğe girmiş sözleşme katılımcıları, ilgili sözleşmenin 10.08.2018 tarihi itibariyle aktif olması durumunda faydalanabilir.
 • Ek faydadan, sözleşmesi 01.05.2018 sonrası yürürlüğe girmiş sözleşme katılımcıları, ilgili sözleşmenin 01.09.2018 tarihi itibariyle aktif olması durumunda faydalanabilir.
 • Ek fayda, gönderim ve/veya teslim tarihinden önce sistemden çıkış, vefat, emeklilik nedeniyle başka şirkette hesap birleştirme, başka şirkete aktarım veya cayma hakkını kullanma nedeniyle sözleşmenin sonlanması durumunda verilmez.
 • Ek fayda koşullarını sağlayan fakat AvivaSA sistemlerinde bulunan veya belirttikleri adreslerde ek fayaları teslim edilemeyen kampanya katılımcıları, ek fayda koşullarının sağlanması için son tarihten (30.Haziran.2018) itibaren bir yıl süre ile AvivaSA çağrı merkezini (4441111) arayarak, ek faydalarının gönderimlerini talep edebilir. Bu süre içinde talepte bulunmayan ek fayda uygulaması katılımcıları haklarını kaybeder.
 • Provizyonun iptal olması durumunda ek fayda verilmeyecektir.
Katılımcı Tarafından Bilinmesi Gerekli Görülen Diğer Uygulama Esasları
 • Ek fayda uygulaması kapsamında bir katılımcı birden fazla ek fayda kazanamaz. Bir katılımcının ek fayda koşullarını sağlayan birden fazla sözleşmesi olması durumunda, ek fayda uygulaması tarihleri arasında toplam ödenen toplam başlangıç ya da ek katkı payları en yüksek olan sözleşme ek fayda kazanımına konu olacaktır. Örnek: Bir sözleşmesi için toplamda 60.000 TL ek katkı payı, diğer sözleşmesi için toplamda 110.000 TL ek katkı payı ödenmesi durumunda sözleşme katılımcısı sadece 110.000 TL ödediği sözleşmesi için ek faydaya hak kazanacaktır.
 • Toplam 50.000 TL ve üzeri ek katkı payı ödemesi gerçekleştiren katılımcıların, gerçekleştirdiği bu ödemeden geçmiş dönem açık vadelerine yönelik tahsil edilen tutarlar ek fayda kazanım hesaplamasına dahil edilir.
 • Katılımcıların diğer emeklilik şirketlerindeki sözleşmelerinin transferi aracılığı ile gelen transfer/aktarım bedelleri ek fayda uygulaması kapsamında değildir.
 • Ek fayda gönderim süreleri; yukarıda belirtilen koşullarda başlangıç ya da ek katkı payı ödemesi gerçekleştiren mevcut veya yeni sözleşme katılımcılarının gerçekleştirdiği ödemelerin, ödeme türüne göre farklılaşabilecek provizyon süreleri ve AvivaSA hesaplarına intikal süreleri baz alınarak belirlenmiştir. Ek faydaya hak kazanılması için gerçekleştirilecek ödemelerin AvivaSA hesaplarına intikal etmesi gerekmektedir.
 • Katılımcısı ile ödeyeni farklı sözleşmeler için ek faydalar, sözleşmenin ödeyeni olan kişiye gönderilecektir.
 • Birden fazla farklı katılımcıya ait sözleşmelerin ödeyeninin aynı kişi olması ve bu farklı katılımcılara ait sözleşmelere ek fayda kazanım şartlarını sağlayacak ek katkı payı ödemesi yapılması durumunda, ek fayda koşullarını sağlayan her bir sözleşmenin katılımcısı için ek faydaya hak kazanılır.
 • Ek fayda uygulaması kapsamında ek faydaya hak kazananlara hediye gönderimleri, ek fayda uygulaması katılımcılarının AvivaSA sistemlerinde bulunan adreslerine, kurye veya kargo aracılığı ile yapılacaktır. AvivaSA sistemlerinde bulunan adresleri dışında farklı bir adrese gönderim yapılmasını isteyen ek fayda uygulaması katılımcılarından imzalı başvuru istenecektir.
 • Ek fayda uygulaması kapsamında hak kazanılan ek faydaların bildirimleri, ek fayda uygulaması katılımcılarının AvivaSA sistemlerinde bulunan iletişim bilgilerine sms veya e-posta ile yapılacaktır.
 • AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. Hazine Müsteşarlığı'nın onay vermesi durumunda, ek fayda uygulamasının kapsamını değiştirme / ek fayda türünü, niteliğini, miktarını veya markasını değiştirme veya ayrıcalıkları tümüyle sonlandırma hakkına sahiptir. Ek fayda uygulaması kapsamının değiştirilmesi veya ayrıcalıkların tümüyle sonlandırılması durumunda, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.'nin belirleyeceği iletişim kanalı ile katılımcılara bilgilendirme yapılacaktır.
 • Ek faydaların sağlandığı firma/firmalar ile beklenmeyen bir biçimde işbirliğinin ek fayda uygulaması başlangıcı veya sırasında sona ermesi ihtimaline karşın; "AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. dilediğinde ek fayda uygulamasının iptal edilmesi, sona erdirilmesi veya koşullarının değiştirilmesi hakkını saklı tutar."
 • Ek faydaların geçerlilik süresi 30.09.2018'den itibaren 1 yıldır.

Henüz bir Bireysel Emeklilik sözleşmeniz yoksa detaylı bilgi almak için formu doldurun, size ulaşalım!

SOSYAL MEDYADA BİZ

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat