İLETİŞİM
altsayfa gorseli

İyileştirmelerimiz

Satış öncesi ve sonrası hizmet güvencemiz ile müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmak, bizim öncelikli amacımız. Müşterilerimizden gelen şikayetleri hizmetlerimizi iyileştirmek açısından en önemli geribildirimler olarak değerlendiriyoruz. Gerek talep, gerek öneri, gerekse şikayetlerin analizi sonucunda;

  • Bugün müşteri şikayetlerinin %6'sı iletildiği anda karşılanmakta ve bekletmeksizin çözüm üretilmektedir.
  • Mobil uygulamalar için geliştirilen tuşla uygulaması ile çağrı merkezinden istenen hizmetlere kolayca bağlanılabilmektedir. Bu uygulama ile müşteri temsilcisine bağlanma süresi ortalama 45 saniyeden 23 saniyeye düşürülmüştür.
  • Şikayet incelemesi tamamlandıktan sonra müşterilerimize ulaşılarak şikayet inceleme süreci ile ilgili genel memnuniyet değerlendirmesi yapılmaktadır. Buna ilişkin değerlendirme sonuçları takip edilmektedir.
  • Sesli yanıt sistemimizi revize ederek sadeleştirdik. Kurumsal müşterilerimiz ve Premium hizmet merkezimizden bağlanan müşterilerimiz sesli yanıt sistemi üzerinden sözleşmeleri hakkında bilgi alabilmektedirler.
  • BES müşterilerimizin sahip oldukları üründen daha etkin bir şekilde faydalanmalarını sağlamak amacıyla sistemde bulundukları süre içerisinde dikkat etmeleri gereken konular için e-posta ile hesap bildirim cetveli, fon bülteni, piyasa fikirleri gönderilmektedir.
  • Müşterilerimizin tahsilat sorunlarını bildirmek için Eylül 2015'ten itibaren 50.136 müşterimizi arayarak bilgilendirme yaptık; kişiye özel takiplerle sorunlarını gidermeye çalıştık.
  • Müşterilerimize Fonları ile ilgili daha detaylı bilgi alabilmeleri için Fon bilgi hattı açılmıştır. Bu hatta 0216 633 39 39 Premium hizmet merkezimizden 3'ü tuşlayan tüm Premium müşteriler ve aynı zamanda çağrı içerisinde fonlarının getirisi ile ilgili soru soran bütün müşterilerimize hizmet verilmeye başlanmıştır.
  • Web sitemize eklenen yatırım pusulası ile fonlarımız ve fon performansı ile ilgili bilgiler verilmektedir. Yatırımcı Profil Testi'ne göre müşterilerimiz profillerine en uygun fonları tercih edebilmektedir.
  • 444 11 11, 0216 633 31 11 (Kurumsal Hizmet Merkezi) ve 216 633 39 39 (Premium Hizmet Merkezi )'a Otomatik Katılım menüsü eklenmiştir. Otomatik Katılım menüsüne giriş yapan müşterilerimiz detaylı bilgi almak için 1'i tuşladığında bilgi anonsuna ulaşmaktadır. Otomatik Katılım menüsüne giriş yapan müşterilerimiz, müşteri temsilcisiyle görüşmek için 2'yi tuşladığında ilgili müşteri danışmanları bağlanacaklardır. Bekletme müziğine, Otomatik Katılım ile ilgili bilgilendirme anonsu eklenmiştir.
  • Müşterilerimize yapılan e-posta ve sms gönderimleri farklı bir sistem altyapısına taşınmış ve bu şekilde pazarlama kapsamında yapılan bilgilendirmelerin gönderim hızı maksimize edilmiştir.
Önceki Sonraki
bes logo
SA
Euro.Message madebycat

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat