Çalışanlar İçin

Otomatik Katılım; siz geleceğiniz için çalışırken, tasarruf ederek birikim yapmanızı ve sisteme özel ek Devlet Katkılarından faydalanmanızı sağlıyor

Check-up Avantajları

Otomatik Katılım Sistemi'nde yola AvivaSA ile devam edin, avantajlarınıza yenilerini ekleyin! Otomatik Katılım Sistemi'nde kalarak emekliliğiniz için birikim yapmanın yanı sıra 1 yıllık hediye Check-up'a* ve Geleceğini Biriktirenler Kulübü** üyeliğine sahip olabilirsiniz.

Hediye Check-up Paketi*

1 Ocak 2018 itibariyle AvivaSA ile Otomatik Katılım Sistemi'ne dahil olduysanız ve 2 aylık cayma süresinde sistemden çıkmadıysanız 1 yıl süre ile ücretsiz check-up* avantajından faydalanabilirsiniz.

Check-up Paketinin Kapsamı

  • Doktor Değerlendirmesi: Hekim tarafından sonuçların değerlendirilmesi
  • Akciğer Grafisi Tek Yönlü: Akciğer, kalp ve komşu organ hastalıkları tarama testi
  • EKG: Koroner damar hastalıkları ile kalp ritim bozukluklarını tespit etme ve izleme testi
  • Tam Kan Sayımı (18 Parametre): Kan hastalıkları ile diğer doku ve organ hastalıklarını araştırma ve izleme testi
  • Tam İdrar Testi: Böbrek, mesane ve idrar yolları hastalıklarının araştırılması testi
  • Sedimantasyon: Enfeksiyon hastalıkları ve romatizmal hastalıklar başta olmak üzere non-spesifik tanı testi
  • Açlık Kan Şekeri: Şeker hastalığı tanı testi
  • Total Kolesterol: Koroner damar hastalıklarının risk değerlendirme testi

Check-Up paketi ile ilgili bilgi ve randevu almak için 0(212) 978 14 65 numaralı AvivaSA Avantajlı Sağlık Hizmetleri Hattı'nı arayabilirsiniz.

* 01 Ocak 2018 itibariyle AvivaSA ile Otomatik Katılım sistemine dahil olan ve 2 aylık cayma süresinde çıkış yapmayan çalışanlara, 1 yıl süre ile ücretsiz check up verilecektir. Ücretsiz check-up, 50-99 arası çalışanı olan işverenlerin çalışanları için randevu esnasında bilgi verilecek olan anlasmalı kuruluşlarda geçerlidir. Check up hakkını kazanan çalışanlar, 1 yıl süre ile 1 kez bu hizmetten yararlanabilecektir. Randevu almadan check up hizmetinden yararlanılamaz. Check-Up paketi ile ilgili bilgi ve randevu almak için 0(212) 978 14 65 numaralı AvivaSA Avantajlı Saglık Hizmetleri Hattı'nın aranması gerekmektedir.

** Geleceğini Biriktirenler Kulübü'nün avantajları, üyelik koşullarını sağladığınız ve AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.'nin anlaşmalı kuruluşlar ile işbirliği devam ettiği sürece geçerlidir. AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş., Geleceğini Biriktirenler Kulübü'nün sunduğu avantajların kapsamını değiştirme veya ayrıcalıkları tümüyle sonlandırma hakkına sahiptir. Detaylı bilgi için Geleceğini Biriktirenler Kulübü sayfasını inceleyebilirsiniz.