Akbank Ferdi Kaza Sigortası

Akbank Ferdi Kaza Sigortası

Akbank Çağrı Merkezi kanalından satılan Akbank FKS kaza sonucu vefat, maluliyet ve tedavi masrafları teminatlarının yanı sıra Diş Planını da kapsayan Sağlık Paketi'nden faydalanmanızı sağlıyor.

Neden Akbank Ferdi Kaza Sigortası?

Hiç olmasını istemesek de, beklenmedik zamanlarda kötü sürprizlerle karşılaşabiliriz. Akbank Ferdi Kaza Sigortası ile kazaya bağlı vefat, maluliyet ve tedavi masrafları risklerinizi güvence altına alabilir, keyfinizi bozmadan hayatınıza devam edebilirsiniz.

Ayrıca, amatör olarak dalış, kayak ve dağcılık sporlarıyla uğraşıyorsanız, bu sporları yaparken başınıza gelebilecek kazalara karşı kendinizi güvence altına alan bu üründen faydalanabilirsiniz.

Kimler yararlanabilir?

18-70 yaşları arasında tüm Akbank müşterileri faydalanabilir.

Sigorta süresi ne kadardır?

Poliçe süresi 1 yıldır. Otomatik olarak yenilenmektedir.

Teminatları nelerdir?

Kaza Sonucu Vefat Teminatı
Kaza Sonucu Tam veya Kısmi Daimi Maluliyet Teminatı
Kaza Sonucu Tedavi Masrafları Teminatı

Paket Kaza Sonucu Vefat Teminatı Kaza Sonucu Tam veya Kısmi Daimi Maluliyet Teminatı Kaza Sonucu Tedavi Masrafları Teminatı
1.Paket 50.000 TL 50.000 TL 2.500 TL
2.Paket 75.000 TL 75.000 TL 3.500 TL
3.Paket 100.000 TL 100.000 TL 5.000 TL
Prim tutarı ne kadardır?

Prim miktarı; sigortalımızın tercih ettiği pakete göre belirlenmektedir.

Vergi avantajı bulunuyor mu?

Ödediğiniz primleri belirtilen oranda gelir vergisi matrahından düşerek, %15'e varan vergi avantajından yararlanabilirsiniz. Vergi avantajıyla ilgili daha detaylı bilgi için Hayat Sigortası Vergi Avantajı sayfamızı inceleyiniz.

Ek Fayda

Akbank Ferdi Kaza Sigortası ile kendini ve sevdiklerini güvence altına alan müşterilerimiz, aşağıda detayları paylaşılan Avantajlı Sağlık Paketi'nden ücretsiz yararlanıyor!

  • Diş Planı: Anlaşmalı klinik ve hekimlerde diş hekimi muayenesi, diş taşı temizliği (alt ve üst çene), tek diş periapikal röntgen filmi ve lokal anestezi yıllık bir defaya mahsus ücretsiz sağlanacaktır. Ayrıca, tüm dental hizmetler Türk Diş Hekimleri Birliği cari yıl taban fiyat tarifesinden sağlanacaktır.
  • Sağlık Planı: Anlaşmalı yaklaşık 600 adet klinik ve hastanede tüm hizmetlerde %5 - %40 arası indirim sağlanacaktır.
  • Göz-Kulak Planı: Anlaşmalı doktor, klinik ve hastanelerde tüm hizmetlerde yaklaşık 500 noktada %5 - %40 arasında indirim sağlanacaktır.
  • Eczane Planı: Anlaşmalı yaklaşık 1.000 adet eczanede ilaçta ve dermokozmetikte %2 - %20; 80 adet optik merkezinde %25 - %45 arası indirim sağlanacaktır.

Bilgi ve Randevu: Tüm planlarla ilgili bilgi ve randevu almak için 0 212 978 14 65 numaralı AvivaSA Avantajlı Sağlık Hizmetleri Hattı'nı arayabilirsiniz.


Akbank Ferdi Kaza Sigortası'na nereden ve nasıl sahip olabilirim?

SOSYAL MEDYADA BİZ

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat