FERDİ KAZA SİGORTALARIMIZ
AVANTAJLI FERDİ KAZA SİGORTASI

AVANTAJLI FERDİ KAZA SİGORTASI

Akbank şubelerinden ulaşabileceğiniz Avantajlı FKS kaza sonucu vefat, maluliyet ve tedavi masrafları teminatlarının yanı sıra S.O.S Sağlık Hizmetleri Paketi'nden faydalanmanızı sağlıyor.

Neden Avantajlı Ferdi Kaza Sigortası?

Avantajlı Ferdi Kaza Sigortası ile kazaya bağlı vefat, maluliyet ve tedavi masrafları risklerinizi güvence altına alabilir, keyfinizi bozmadan hayatınıza devam edebilirsiniz.

Kimler yararlanabilir?

18-65 yaşları arasında tüm Akbank müşterileri faydalanabilir.

Sigorta süresi ne kadardır?

Poliçe süresi 1 yıldır. Otomatik olarak 65 yaşa kadar yenilenebilir.

Teminatları nelerdir?

Kaza Sonucu Vefat Teminatı
Kaza Sonucu Tam veya Kısmi Daimi Maluliyet Teminatı
Kaza Sonucu Tedavi Masrafları Teminatı

Paket Kaza Sonucu Vefat Teminatı Kaza Sonucu Tam veya Kısmi Daimi Maluliyet Teminatı Kaza Sonucu Tedavi Masrafları Teminatı
1.Paket 30.000 TL 30.000 TL 1.500 TL
Ek Fayda

S.O.S International

Hem AvivaSA Emeklilik ve Hayat hem de S.O.S güvencesindesiniz!

S.O.S'in kara ambulansı, tıbbi danışmanlık ve sağlık kurumlarında indirim hizmetini kapsayan sağlık hizmetleri paketinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Kara Ambulansı Hizmeti

Ani gelişen hastalık, kaza, yaralanma ve benzeri durumlarda, olayın meydana gelmesini takip eden erken dönemde ücretsiz tıbbi araç ve sağlık ekibi desteği alabilirsiniz.*

* Yalnız acil durum parametreleri içerisinde (32 madde) ambulans hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Acil durum parametrelerine ulaşmak için tıklayınız.

Tıbbi Danışmanlık Hizmeti

S.O.S hekimleri tarafından telefon aracılığı ile yapılan aydınlatıcı ve yönlendirici bilgi aktarımı hizmetinden faydalanabilir, tanı konmadan ve ilaç tavsiye edilmeden özellikle neleri yapmamanız gerektiği konusunda bilgi alabilirsiniz.

Sağlık Kurumlarında İndirim

S.O.S'in anlaşmalı olduğu hastane, poliklinik, tıp merkezi ve görüntüleme merkezlerinde %5 ile %40 arasında değişen indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Nasıl yararlanabilirim

Kara ambulansı, tıbbi danışmanlık ve anlaşmalı sağlık kurumlarıyla ilgili talepleriniz ve bilgi almak için 444 4 505 numaralı S.O.S Alarm Merkezi'ni aramanız yeterlidir. Sağlık kurumlarındaki avantajlardan yararlanmak için kurumdaki görevliye AvivaSA müşterisi olduğunuzu söylemeniz yeterlidir.

Avantajlı Ferdi Kaza Sigortası'na nereden ve nasıl sahip olabilirim?

Önceki Sonraki
SOSYAL MEDYADA BİZ
bes logo
SA
Euro.Message madebycat

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözlemesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat