FERDİ KAZA SİGORTALARIMIZ
ÇOCUĞUMUN EĞİTİM GÜVENCESİ

ÇOCUĞUMUN EĞİTİM GÜVENCESİ

Çocuğunuzun eğitimi güvencemiz altındayken sizin içiniz rahat olsun!

Neden Çocuğumun Eğitim Güvencesi?

En değerli varlıklarımız çocuklarımızın geleceği olan eğitimlerinin aksamadan devam etmesi için "Çocuğumun Eğitim Güvencesi"hepimizin karşılaşabileceği kaza sonucu vefat ve maluliyet risklerini teminat altına alır, içinizi rahatlatır!

Kimler yararlanabilir?

18-70 yaş arası herkes Çocuğumun Eğitim Güvencesi sigortasına sahip olabilir.

Sigorta süresi ne kadardır?

Çocuğumun Eğitim Güvencesi'nin süresi 1 yıl olup seçilen eğitim yılı süresi boyunca otomatik olarak yenilenir.Teminat altına alınan eğitim yılını ise ihtiyacınıza göre 4, 8, 12 veya 16 yıl olarak belirleyebilirsiniz.

Kapsanan teminatlar nelerdir?

Çocuğumun Eğitim Güvencesi sigortası ile kaza sonucu vefat ve kaza sonucu daimi maluliyet riskleri teminat altına alınır.

Teminat tutarları nelerdir?

Teminat tutarı, seçilen eğitim yılına ve bu eğitim yılı için gerekli olan tutara göre belirlenmektedir ve her yıl kalan eğitim süresi ile doğru orantılı olarak azalır. Çocuğunuzun bir senelik eğitim masrafı için minimum 5.000 TL, maksimum 30.000 TL olan 4 farklı paket seçeneği sizlere sunulur.

Riskin gerçekleşmesi durumunda, çocuğunuzun eğitimi için belirlediğiniz tutar dilerseniz tek seferde toplu olarak, dilerseniz de yıllık taksitlerle ödenir.

Prim tutarı ne kadardır?

Prim tutarı, teminat paketine ve çocuğunuzun eğitimi için seçtiğiniz teminat süresine göre değişiklik göstermektedir.

Vergi avantajı bulunuyor mu?

Ödediğiniz primleri belirtilen oranda gelir vergisi matrahından düşerek, %15'e varan vergi avantajından yararlanabilirsiniz. Vergi avantajıyla ilgili daha detaylı bilgi için Hayat Sigortası Vergi Avantajı sayfamızı inceleyiniz.

Çocuğumun Eğitim Güvencesi'ne nereden sahip olabilirim?

Önceki Sonraki
bes logo
SA
Euro.Message madebycat

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat