GELECEĞİNİ BİRİKTİRENLER KULÜBÜ
Artık Her Yerde Bir Tanıdığınız Var!

Artık Her Yerde Bir Tanıdığınız Var!

AvivaSA bireysel emeklilik müşterilerine özel, anlaşmalı kurumlarda indirim ayrıcalıkları Geleceğini Biriktirenler Kulübü'nde!

AvivaSA'nın bireysel emeklilik müşterine özel sunduğu Geleceğini Biriktirenler Kulübü ile alışverişten eğlenceye, tatilden ulaşıma, sağlıktan sigortaya birçok sektörde ücretsiz hizmet ve indirim ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.

AvivaSA Geleceğini Biriktirenler Kulübü ile AvivaSA'lı olmanın ayrıcalığını her an hissedeceksiniz.

Henüz bir Bireysel Emeklilik planınız yok mu? %25 devlet katkısı ve Geleceğini Biriktirenler Kulübü avantajlarıyla biriktirmeye başlamak için hemen başvurun!

Geleceğini Biriktirenler Kulübü'nün sunduğu kampanya ve avantajlardan sadece AvivaSA Geleceğini Biriktirenler Kulübü üyeleri, kampanya veya avantaj sağlayan kurumların AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. ile işbirlikleri devam ettiği sürece faydalanabilir. AvivaSA, sunulan kampanya ve avantajların kapsamını degiştirme veya tamamen sonlandırma hakkına sahiptir. Geleceğini Biriktirenler Kulubü'nün sunduğu kampanya ve avantajlardan faydalanabilmek için, bireysel emeklilik sözleşmesinin yürürlüğe girmesinin ardından 60 gün geçmiş olması gerekmektedir. AvivaSA Geleceğini Biriktirenler Kulubü'nün sunduğu kampanya ve avantajlarla ilgili detaylı ve güncel bilgiye www.avivasa.com.tr'den ulaşılabilir.

Önceki Sonraki
bes logo
SA
Euro.Message madebycat

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat