GERİ ÖDEMELİ HAYAT SİGORTASI

Hem güvenceniz olsun hem de primleriniz geri dönsün!

Geri Ödemeli Hayat Sigortası

Geri Ödemeli Hayat Sigortası

Hem güvenceniz olsun hem de primleriniz geri dönsün!

Neden Geri Ödemeli Hayat Sigortası?

Hayatın beklenmedik sürprizlerine hazır mısınız? Öyleyse geleceğinizi bugünden düşünerek harekete geçin. Geri Ödemeli Hayat Sigortası'yla sigorta süreniz dolduğunda, risk gerçekleşmezse ödediğiniz primlerin tamamını geri alırsınız. Sigorta süreniz dolmadan, risk gerçekleşirse ailenizin geleceğini güvence altına almış olursunuz.

Kapsanan teminatlar nelerdir?

Vefat teminatı, yaşam teminatı* ve dilerseniz kaza sonucu vefat teminatını seçebilirsiniz.
*Yaşam teminatı; sigorta süresi sonunda, poliçe süresi içinde vefat teminatı kapsamında bir tazminat ödemesi yapılmamışsa ve poliçe feshedilmemiş veya cayılmamış ise prim ödeme ve geçerlilik şartlarının sağlanması halinde, sigorta süresi boyunca ödenmiş olan toplam prim tutarı kesinti yapılmaksızın sigorta ettirene ödenir.

Para birimi Amerikan Doları'dır (USD) ve Sigorta prim tutarınızı, en az 40 USD olmak üzere, beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre belirleyebilirsiniz.

Geri Ödemeli Hayat Sigortası hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerinizi bırakın, biz sizi arayalım

SOSYAL MEDYADA BİZ
Sabancı

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat
Yukarı