Grup Ferdi Kaza Sigortası

Grup Ferdi Kaza Sigortası

Grup Ferdi Kaza Sigortası, şirketinizin çalışanlarını, çalıştıkları dönemde kaza sonucu oluşabilecek risklere karşı güvence altına alan bir sigortadır. Grup Ferdi Kaza Sigortası ile kaza sonucu oluşacak tıbbi bakım giderleri de teminat altına alınır.

Grup Ferdi Kaza Sigortası Kapsamında Sunulan Teminatlar

Kaza Sonucu Vefat Teminatı

Kaza nedeniyle sigortalının vefat etmesi halinde sağlanan ferdi kaza sigortası teminatıdır.

Kaza Sonucu Maluliyet Teminatı

Sigortalının poliçe süresi içerisinde ve poliçede belirlenen şartlar dahilinde, herhangi bir kaza sonucu sürekli tam malul kalması halinde sigorta bedeli sigortalıya ödenen bir tazminattır. Sürekli kısmi maluliyet halinde ise ödenecek tazminat, sigorta bedeli ile maluliyet oranı çarpılarak hesaplanır.

Kaza Sonucu Tedavi Masrafları Teminatı

Herhangi bir kaza sonucu oluşabilecek tıbbi bakım giderlerini karşılamak için düzenlenmiş bir teminattır. Kaza Tedavi Giderleri Teminatı, hastane içi ve hastane dışı makul ve olağan tüm giderleri, teminat limitleri dahilinde ve fatura karşılığı olarak temin eder.

Tazminat Talebi Nasıl Yapılır?

Grup Ferdi Kaza Sigortası kapsamındaki tedavi masrafları talebi için talep edilen belgeleri görüntülemek için tıklayın.

Maluliyet halinde Grup Ferdi Kaza Sigortası teminatından faydalanmak için talep edilen belgeleri görüntülemek için tıklayın.

Vefat halinde Grup Ferdi Kaza Sigortası teminatından faydalanmak için talep edilen belgeleri görüntülemek için tıklayın.

Hayat/Kaza Sigortaları Maluliyet Tazminat Talebi Formu

Lehdar Tayin ve Değişiklik Formu

Lehdar Tayin ve Değişiklik Formu

SOSYAL MEDYADA BİZ

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat