Sponsorluklar

Sponsorluklar

AvivaSA Emeklilik ve Hayat, toplumun ve çalışanlarının gelişimine destek olmak amacıyla sponsorluk faaliyetleri de göstermektedir.

Kaynak sunmadan kültür, sanat, spor, eğitim ve çevre gibi konularda toplumun ve dolayısıyla devletlerin gelişemeyeceğine inanan AvivaSA, bu amaçla özellikle bireysel emeklilik ve hayat sigortaları sektörünün/ işinin gelişmesine dolaylı ya da doğrudan destek olacak sponsorluk projelerini değerlendirmektedir.

Bu doğrultuda mesleki gelişimi artıracak organizasyonlar ya da kültürel birikim sağlayacak yayınlara destek olmak AvivaSA'nın önemli gündem maddeleri arasındadır.

AvivaSA'nın en önemli kaynağı, hiç şüphe yok ki çalışanlarıdır. Bu nedenle AvivaSA, çalışanlarının kişisel ya da mesleki gelişimlerine destek veren projelerde aktif rol üstlenmeyi prensip edinmiştir.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat
Yukarı