Gönüllü Çalışmalarımız

Gönüllü Çalışmalarımız

2019 Yılı Gönüllülük Faaliyetleri

  • Çalışanların birinci dereceden yakınlarının vefat etmesi durumunda; Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV)’na bağış yaparak başsağlığı kartı, ciddi bir ameliyat, hastalık ya da kaza geçirmesi durumunda ise; geçmiş olsun kartı gönderilmiştir.
  • Çocuğu olan çalışanlar için; TEGV’ten oyuncak ve tebrik kartı yer alan hediye kutuları gönderilerek ilkokul çağındaki çocukların daha donanımlı ve daha iyi şartlarda eğitim alabilmeleri desteklenmiştir.
  • 2019 yılının son ayında geleneksel yılbaşı kermesi düzenlenmiştir. Çalışanların sevdiklerine hediye alırken aynı zamanda 1Pati1Aşk, Gülümseten Dükkan, Türkiye Özürlüler Vakfı, Darüşşafaka Cemiyeti, Anne Çocuk Eğitim (AÇEV), Gülmek İyileştirir Derneği ve Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV)’na bağış yapmalarına imkân tanınmıştır.
  • Türk Eğitim Vakfı’nda oluşturulan “AvivaSA” burs fonu ile kız öğrencilerin okutulmasına devam edilmiştir. Aviva’nın Sesi Anketi sonrasında ankete katılan toplam çalışan sayısı için AvivaSA TEV Burs Fonu’na bağış yapılmıştır.
  • AvivaSA’nın gönüllü çalışanları tarafından Antalya Beycik İlkokulu’nda sınırlı imkânlarla eğitim gören miniklerin sınıfları ve okulun dış cephesi boyanmıştır.
  • AvivaSA Tiyatro Kulübü, yeni oyunu Şekerpare ile İstanbul’da iki gösteri gerçekleştirmiştir. İlk gösterinin bütün geliri Kelebek Çocuklar Derneği’ne bağışlanmış, kelebek hastalığı ile mücadele eden çocukların tedavisinde gerekli olan ilaç alımına destek olunmuştur. Tiyatro Kulübü’nün ikinci gösterisinin bütün geliri ise AÇEV’e bağışlanarak ihtiyaç sahibi çocuklar, anneler, babalar ve genç kadınlar için eğitim programlarının düzenlenmesine destek olunmuştur.
  • İstanbul Maratonu’nda AvivaSA çalışanlarından 32 kişi kadınların yoksulluğa karşı güçlenmesine destek olmak için Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı adına, 41 kişi ise eğitimde Darüşşafaka Cemiyeti için koşarak bağış toplamıştır.
  • Ağrı, Şırnak, Antalya ve Kocaeli’de bulunan ve yardıma ihtiyacı olan dört okulun ve 280 öğrencinin kıyafet, kırtasiye, oyuncak ve eğitici materyal malzemeleri çalışanlar tarafından karşılanmıştır.
SOSYAL MEDYADA BİZ
Sabancı

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat
Yukarı