Caring for Climate Platformu

Caring for Climate Platformu

Liderliğin sadece iş üretimiyle ilgili olmadığının bilincinde olan AvivaSA uluslararası kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarıyla da liderlik algısını desteklemektedir. AvivaSA, iklim değişikliğine karşı mücadele etmek için Global Compact üyelerinin başlattığı "Caring For Climate: The Business Leadership Platform" adlı girişime Haziran 2008 tarihinde katılarak geleceğimizi tehdit eden küresel ısınmaya karşı sorumluluk almaya gönüllü olmuştur.

AvivaSA, iklim değişikliğine karşı mücadele etmek için Global Compact üyelerinin başlattığı "Caring For Climate: The Business Leadership Platform" adlı girişime Haziran 2008 tarihinde katılarak geleceğimizi tehdit eden küresel ısınmaya karşı sorumluluk almaya gönüllü olmuştur.

"Caring for Climate" girişiminin en önemli sorumluluklarından birisi şirketleri ve toplumları içinde iklim krizinin önemini anlatmak ve bu anlayışla iklim krizini azaltacak çözüm yolları bulmak üzere toplumu harekete geçirmektir.

Desteklenen inisiyatifin diğer yükümlülükleri arasında şirket içinde verimli enerji kullanımını sağlamak, daha az karbon salınımı yapacak bir düzen için hükümet, yerel yönetimler, sektörel şirketler ve sivil toplum kuruluşları ile iş birlikleri yapmak ve çalışanlarla, müşterilerle, yatırımcılar ile birlikte bu konuda aktif görev almak bulunmaktadır.

SOSYAL MEDYADA BİZ
Sabancı

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat
Yukarı