KOBİ Hayat Sigortası

KOBİ Hayat Sigortası

Akbank KOBİ müşterilerine özel sigortanızla, sevdiklerinizle birlikte hayatı endişelerden uzak yaşayın.

Neden AvivaSA KOBİ Hayat Sigortası?

Hayatta işler her zaman istediğimiz gibi gitmeyebilir. Akbank KOBİ Hayat Sigortası, beklenmedik durumlar karşısında bile geleceğe daha güvenli bakabilmek isteyen Akbank KOBİ müşterileri ve sevdikleri için.

KOBİ Hayat Sigortası sayesinde, sigorta süresi içinde vefat edilmesi durumunda KOBİ'lerimizin sevdikleri; bir kaza neticesinde daimi olarak malul kalınması durumunda ise KOBİ'lerimizin geleceği güvence altında.


Kimler Yararlanabilir?
18-70 yaş arasındaki tüm Akbank KOBİ müşterileri

Poliçe Süresi
1 yıl  

Kapsanan teminatlar neler?

  • Vefat Teminatı
  • Kaza Sonucu Tam, Kısmi veya Daimi Maluliyet Ek Teminatı

Para Birimi
AvivaSA KOBİ Hayat Sigortası para birimi Türk Lirasıdır.  

Prim Tutarı
Belirlenecek teminat tutarına göre değişmektedir.  

Vergi avantajı bulunuyor mu?

Evet. Aylık brüt ücretinizin %15’ini ve yıllık brüt asgari ücretin toplam tutarını aşmamak kaydıyla vergi avantajından yararlanabilirsiniz.

Vergi avantajıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için Hayat Sigortası Vergi Avantajı sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bi’dolu Avantajları

KOBİ Hayat Sigortası ile AvivaSA müşterilerine özel ayrıcalıklı mağaza Bi’dolu’da, sizin için seçtiğimiz yüzlerce ürün ve deneyim ile kendinizi ve sevdiklerinizi ödüllendirebilirsiniz. AvivaSA Bi’dolu’da en seçkin markalara ait elektronik, beyaz eşya, kozmetik, spor, aksesuar ve ev tekstili gibi birçok kategoriden ürünün yanı sıra seyahat, etkinlik ve aktivite gibi farklı deneyim paketlerine de avantajlı fiyatlarla güvenli ve hızlı bir şekilde sahip olma fırsatını kaçırmayın.

KOBİ Hayat Sigortası'na nereden ve nasıl sahip olabilirim?

SOSYAL MEDYADA BİZ

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat
Yukarı