Sürekli Egitim Sigortası

Sürekli Egitim Sigortası

Olumsuz durumlarda çocuğunuzun eğitimi aksamasın, eğitim masraflarını sigortanız ödesin.

Neden AvivaSA Sürekli Eğitim Sigortası?

Eğitim hayatları boyunca en iyi okullarda okumasını istediğimiz çocuklarımıza verdiğimiz destek, ya bir gün yetersiz kalırsa?

Sürekli Eğitim Sigortası, maddi durumunuzu olumsuz yönde etkileyecek beklenmedik durumlar karşısında tüm eğitim masraflarını karşılayarak çocuğunuzun eğitiminin kesintisiz devam etmesini sağlar.


Kimler Yararlanabilir?
18-70 yaş arasındaki anneler, babalar veya çocuğun eğitim masraflarını üstlenen diğer şahıslar
* Sigortalının yaşı ile sigorta süresinin toplamı sadece vefat teminatı seçildiğinde 80'i, vefat ve maluliyet ek teminatı birlikte seçildiğinde ise 65'i geçemez.

Poliçe Süresi
Çocuğunuzun eğitim süresi doğrultusunda; en az 2 en fazla 20 yıl  

Kapsanan teminatlar neler?

  • Vefat Teminatı
  • Kaza Sonucu Tam, Kısmi veya Daimi Maluliyet Ek Teminatı

* 20-63 yaş arasındaki sigortalılar, isterlerse kaza veya hastalık sonucu maluliyet teminatlarından da faydalanabilirler.

Teminat tutarı nasıl belirlenir?

Teminat tutarınızı minimum 50.000 TL olmak üzere, ihtiyaçlarınıza göre dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Belirlenen teminat tutarı yıllar içerisinde azalmaktadır.


Para Birimi
AvivaSA Sürekli Eğitim Sigortası para birimi Türk Lirasıdır.  

Prim Tutarı
Yaş, cinsiyet, seçilen teminat tutarının süresi ve ödeme şekline göre belirlenir.  

Vergi avantajı bulunuyor mu?

Evet. Aylık brüt ücretinizin %15’ini ve yıllık brüt asgari ücretin toplam tutarını aşmamak kaydıyla vergi avantajından yararlanabilirsiniz.

Vergi avantajıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için Hayat Sigortası Vergi Avantajı sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bi’dolu Avantajları

Sürekli Eğitim Sigortası ile AvivaSA müşterilerine özel ayrıcalıklı mağaza Bi’dolu’da, sizin için seçtiğimiz yüzlerce ürün ve deneyim ile kendinizi ve sevdiklerinizi ödüllendirebilirsiniz. AvivaSA Bi’dolu’da en seçkin markalara ait elektronik, beyaz eşya, kozmetik, spor, aksesuar ve ev tekstili gibi birçok kategoriden ürünün yanı sıra seyahat, etkinlik ve aktivite gibi farklı deneyim paketlerine de avantajlı fiyatlarla güvenli ve hızlı bir şekilde sahip olma fırsatını kaçırmayın.

Sürekli Eğitim Sigortası'na nereden ve nasıl sahip olabilirim?

SOSYAL MEDYADA BİZ

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat
Yukarı