Sürekli Egitim Sigortası

Sürekli Egitim Sigortası

Çocuğunuzun eğitimini her koşulda tamamlayabilmesi için, AvivaSA'da Sürekli Eğitim Sigortası var!

Neden Sürekli Egitim Sigortası?

Hepimiz, çocuğumuzun iyi bir eğitim almasını isteriz. Onun en iyi okullarda okuması için destek olmaya çalışırız. Peki ya bir gün, verdiğiniz destek yetersiz kalırsa?

Sürekli Eğitim Sigortası, maddi durumunuzu olumsuz yönde etkileyecek bir durum karşısında, çocuğunuzun eğitimine devam edebilmesi için tüm masrafları karşılar.

Kimler yararlanabilir?

Sürekli Eğitim Sigortası'ndan 18-70 yaş arasındaki anneler, babalar veya çocuğun eğitim masraflarını üstlenen diğer şahıslar yararlanabilir. 20-63 yaş arasındaki sigortalılar, isterlerse kaza veya hastalık sonucu maluliyet teminatlarından da faydalanabilirler.

Sigortalının yaşı ile sigorta süresinin toplamı sadece vefat teminatı seçildiğinde 80'i, vefat ve maluliyet ek teminatı birlikte seçildiğinde ise 65'i geçemez.

Sürekli Egitim Sigortası'nın özellikleri nelerdir?

Sigorta Süresi:

Çocuğunuzun eğitim süresine bağlı olarak Sürekli Eğitim Sigortası'nın poliçe süresini en az 2, en fazla 20 yıl olacak şekilde belirleyebilirsiniz.

Kapsanan Teminatlar:

Vefat Teminatı ve Kaza veya Hastalık Sonucu Tam ve Daimi Maluliyet Teminatı.

Teminat Tutarları:

Teminat tutarını ihtiyaçlarınıza göre dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Belirlenen teminat tutarı yıllar içerisinde azalmaktadır.

Prim:

Sigorta primi; yaş, cinsiyet, seçilen teminat tutarının süresi ve ödeme şekline göre belirlenir. Poliçe sadece TL olarak düzenlenebilir.

Vergi avantajı bulunuyor mu?

Ödediğiniz primleri belirtilen oranda gelir vergisi matrahından düşerek, %15'e varan vergi avantajından yararlanabilirsiniz. Vergi avantajıyla ilgili daha detaylı bilgi için Hayat Sigortası Vergi Avantajı sayfamızı inceleyiniz.

Sürekli Egitim Sigortası'na nereden ve nasıl sahip olabilirim?

SOSYAL MEDYADA BİZ

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat