VIP Hayat Sigortası

VIP Hayat Sigortası

Akbank müşterilerine özel VIP Hayat Sigortası’nın yüksek teminat tutarlarıyla, beklenmedik durumlar karşısında daha da güçlü olun.

Neden AvivaSA VIP Hayat Sigortası?

Akbank müşterilerine özel imkânlar sunan VIP Hayat Sigortası, yüksek teminat tutarıyla beklenmedik durumlar karşısında daha güvende hissetmenizi sağlar.

VIP Hayat Sigortası
Kimler Yararlanabilir?
18-55 yaş arası tüm Akbank müşterileri
*65 yaşa kadar poliçe yenilemesi yapılabilir.
VIP Hayat Sigortası
Poliçe Süresi
1 yıl. Otomatik olarak yenilenmektedir.  

Kapsanan teminatlar neler?

  • Vefat Teminatı: Teminat tutarı minimum 100.000 TL’dir.
  • Tehlikeli Hastalık Teminatı (kanser, kalp krizi, kalp kapak cerrahisi, aort cerrahisi, koroner arter by-pass graft cerrahisi, organ nakli, böbrek yetmezliği, koma, inme, körlük, ciddi yanıklar, multipl skleroz, kaza veya hastalık sonucu tam ve daimi maluliyet) Teminat tutarı, vefat teminat tutarının yarısı kadar belirlenebilir.
VIP Hayat Sigortası
Para Birimi
AvivaSA VIP Hayat Sigortası para birimi Türk Lirasıdır.  
VIP Hayat Sigortası
Prim Tutarı
Sigortaya başlangıç yaşı, cinsiyet, seçilen teminatlar ve teminat tutarlarına göre belirlenir.  

Vergi avantajı bulunuyor mu?

Evet. Aylık brüt ücretinizin %15’ini ve yıllık brüt asgari ücretin toplam tutarını aşmamak kaydıyla vergi avantajından yararlanabilirsiniz.

Vergi avantajıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için Hayat Sigortası Vergi Avantajı sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bi’dolu Avantajları

VIP Hayat Sigortası ile AvivaSA müşterilerine özel ayrıcalıklı mağaza Bi’dolu’da, sizin için seçtiğimiz yüzlerce ürün ve deneyim ile kendinizi ve sevdiklerinizi ödüllendirebilirsiniz. AvivaSA Bi’dolu’da en seçkin markalara ait elektronik, beyaz eşya, kozmetik, spor, aksesuar ve ev tekstili gibi birçok kategoriden ürünün yanı sıra seyahat, etkinlik ve aktivite gibi farklı deneyim paketlerine de avantajlı fiyatlarla güvenli ve hızlı bir şekilde sahip olma fırsatını kaçırmayın.

VIP Hayat Sigortası'na nereden ve nasıl sahip olabilirim?

Başvuruda bulunmak için hemen bir Akbank şubesine uğrayabilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat
Yukarı