VIP Hayat Sigortası

VIP Hayat Sigortası

Hayatınız bizim için önemlidir!

Neden VIP Hayat Sigortası?

Bazen hiç ummadık anlarda başımıza tatsız sürprizler gelebiliyor. AvivaSA VIP Hayat Sigortası ile tatsız sürprizleri sigortalatın, hayatınıza keyifle, ara vermeden devam edin.

Kimler yararlanabilir?

18-55 yaş arası tüm Akbank müşterileri faydalanabilir.

Sigorta süresi ne kadardır?

Poliçe süresi 1 yıldır. Otomatik olarak yenilenmektedir.

Teminatları nelerdir?

Vefat Teminatı, Tehlikeli Hastalık Teminatı (kanser, kalp krizi, kalp kapak cerrahisi, aort cerrahisi, koroner arter by-pass graft cerrahisi, organ nakli, böbrek yetmezliği, koma, inme, körlük, ciddi yanıklar, multipl skleroz, kaza veya hastalık sonucu tam ve daimi maluliyet)

Teminat Tutarları Nasıl Belirlenir?

Vefat teminatı minimum 100.000 TL’ dir. Tehlikeli Hastalıklar teminatı tercih edilen Vefat teminatının yarısı olarak belirlenir.

Prim Tutarı Ne Kadardır?

Prim miktarı; sigortalımızın yaş, cinsiyet ve tercih ettiği teminat tutarına göre belirlenmektedir.

Vergi avantajı bulunuyor mu?

Ödediğiniz primleri belirtilen oranda gelir vergisi matrahından düşerek, %15'e varan vergi avantajından yararlanabilirsiniz. Vergi avantajıyla ilgili daha detaylı bilgi için Hayat Sigortası Vergi Avantajı sayfamızı inceleyiniz.

VIP Hayat Sigortası'na nereden ve nasıl sahip olabilirim?

Başvuruda bulunmak için hemen bir Akbank şubesine uğrayabilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat