İNSAN KAYNAKLARI
İNSAN KAYNAKLARI
Eğitim ve Gelişim Faaliyetleri

Eğitim ve Gelişim Faaliyetleri

AvivaSA, müşteri odaklı yaklaşımını, şirketimiz kurum kültürünü benimsemiş ve kendi içerisinde yetiştirmiş olduğu kaliteli insan kaynağı gücü ile sürdürebileceğine inanarak eğitim ve gelişim yatırımlarını gerçekleştirir.

Sürekli gelişimini sağlamak amacıyla yürütülen eğitim faaliyetleri ile çalışanlarımızın görev ve sorumluluk alanında yer alan tüm süreçlerin etkin bir şekilde yürütülmesi hedeflenmektedir.

Tüm çalışanlarımız ve iş ortaklarımız görev tanımlarına paralel eğitim konularıyla desteklenir. İş süreçlerimizin daha kaliteli hale gelmesi, çalışanlarımızın daha verimli süreç yönetimleri için sürekli gelişim en önemli değerlerimizden biridir.

Büyüteç Programı

AvivaSA olarak en güçlü yönlerimizden biri, çalışanlarımız ve sahip oldukları kurumsal bilgidir. Kendi aramızdaki sinerjinin en güzel örneğini bu kurumsal bilginin etkin yönetimi ve paylaşılmasını sağlayarak verebilmek amacıyla "Büyüteç" isimli "İç Eğitmenlik Programı" ile sürdürülebilir kurum hafızasını yaratmayı başardık. İç eğitmenlik sistemimiz sayesinde şirketin sahip olduğu kurumsal bilgiyi bütünsel bir bakış açısıyla çalışanlarımızla paylaşıyor, genele yayıyor ve bilgiye ulaşmayı daha da kolay hale getiriyoruz.

Satış Eğitimleri

AvivaSA'da tüm satış kanallarımızda görev alan çalışanlarımızı kendi iş süreçleri ve kariyer adımları doğrultusunda gelişimleri için planladığımız eğitimlere dahil ediyoruz. Böylelikle çalışanlarımızın sorumlu oldukları görevde daha başarılı olmalarını sağlarken diğer taraftan da müşterilerimize sunulan hizmet kalitesinin standartlarını belirleyen yaklaşımımızı öğretiyoruz.

"Akademik" ile e-Öğrenme

Yüz yüze eğitimlerimizin yanı sıra e-öğrenme yöntemlerini de kullanarak birbirini tamamlayan eğitim programları oluşturuyoruz. E-öğrenme eğitimlerimiz için kullandığımız "AvivaSA Akademik" platformu ile çalışanlarımızın kendilerini sürekli geliştirebilmelerini sağlayacakları eğitim konularına ulaşmalarını sağlıyoruz.

Önceki Sonraki
bes logo
SA
Euro.Message madebycat

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat