İNSAN KAYNAKLARI
İNSAN KAYNAKLARI
İç İletişim Faaliyetlerimiz

İç İletişim Faaliyetlerimiz

İletişim faaliyetlerimiz

Çalışanlarımızla üst yönetimimiz arasında şeffaf bir iletişim ağı kurulmuştur. 3 ayda bir yayınlanan iç iletişim bültenlerimiz, CEO'muzun liderliğinde gerçekleşen iç iletişim toplantılarımız, yılda bir kez yapılan vizyon toplantılarımız, çalışanların üst yönetime taleplerini doğrudan iletebildiği focus grubumuz, çalışanlarımızın fikirlerini özgürce ifade edebildiği Fikir Fabrikası isimli online öneri sistemimiz ve satış bölge ziyaretlerimiz ile birçok kanaldan çalışanlarımızı dinliyor ve bilgilendiriyoruz.

Eğlenirken öğrenmek bizim işimiz

Çalışanlarımızın önerileri ile kurulan, şirketimizin maddi destek sağladığı on bir tane sosyal kulübümüz ile tüm yıl boyunca çeşitli aktiviteler düzenliyor ve çalışanların birlikte olmaktan keyif aldığı birçok ortam yaratıyoruz. Yurt içi ve yurt dışı geziler, kültür turları, spor turnuvaları, trekking aktiviteleri, müze gezileri, sinema ve konser davetleri, fotoğraf, tiyatro, dalış, yelken, yemek ve enstrüman gibi birçok hobi kursları bu aktivitelerin içinde yer alıyor.

Bu aktivitelerin yanı sıra bol bol parti ve happy hour düzenleyerek enerji topluyoruz.

AvivaSA'lı birçok yerde avantajlı

Yüksek lisans kurumlarından, yabancı dil kurslarına, seçkin restoranlardan, giyim-aksesuar firmalarına, özel okullardan, spor salonlarına kadar farklı sektörlerde faaliyet gösteren birçok kurumun AvivaSA'ya özel indirim ve kampanyaları ile AvivaSA'lı olmanın ayrıcalığını yaşıyoruz.

Çalışanlarımızın sağlığı ile yakından ilgileniriz

Anlaşmalı diyetisyen hizmetimiz, sağlık seminerlerimiz, doktorlar ile özel söyleşilerimiz gibi birçok faaliyetle çalışanlarımızın sağlığına dokunuyoruz.

Sosyal sorumluluk anlayışımız

Çalışanlarımızın özel günlerinde birçok sivil toplum kuruluşuna bağış yaparak sertifika gönderiyoruz. Bununla birlikte çalışanlarımızla güçlerimizi birleştirerek oluşturduğumuz bağış kampanyaları ile yardıma muhtaç birçok kuruma destek oluyoruz.

Önceki Sonraki
bes logo
SA
Euro.Message madebycat

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat