İNSAN KAYNAKLARI
İNSAN KAYNAKLARI
İnsan Kaynakları'nın Mesajı

İnsan Kaynakları'nın Mesajı

Burak Yüzgül
İnsan Kaynakları Direktörü

AvivaSA İnsan Kaynakları olarak vizyonumuz, Emeklilik ve Sigorta sektörüne yön veren öncü İK uygulamaları ile çalışan gözünde en iyi işveren olmak. İki ana faaliyet alanımız olan Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortaları sektöründe "İnsanları belirsizlik korkusundan kurtarmak" amacıyla çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Sabancı ve Aviva'dan aldığımız güçle çalışmalarımızı değişimi ve sürekli gelişimi destekleyen, adil ve şeffaf bir çalışma ortamı yaratarak yürütüyoruz. İşe alım, yetenek yönetimi, eğitim ve gelişim, iç iletişim, kurum kültürü, kazanç ve ödül yönetimi ileçalışma ilişkileri başlıklarında özveriyle çalışan büyük ve işinde uzman bir İnsan Kaynakları ekibine sahibiz.

Bizim için tüm çalışanlarımız, her seviyede ayrı birer değer ve yetenektir. Bu yeteneklerin doğru yerlerde kullanılıyor olması ve sürekli gelişim ortamında potansiyelin maksimum seviyede ortaya çıkartılabilmesi en başta gelen sorumluluklarımızdandır. Yaptığımız tüm işlerde performans çıtamızı yüksek tutar, mükemmeli hedefler ve daha iyiyi elde etmek için yenilikçi yaklaşımlar geliştiririz. AvivaSA ailesinin tüm üyelerine karşı sorumluluğumuz, şirketimize katıldığınız ilk günden itibaren başlar.

Bu hedeflerimizi gerçekleştirebilmek için, AvivaSA'lılar olarak hem müşterilerimiz hem birbirimiz için daha çok özen gösteriyor, karmaşayı yok ediyor, gelecek yaratıyor ve asla durmuyoruz.

Önceki Sonraki
bes logo
SA
Euro.Message madebycat

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat