Performans Yönetimi

Performans Yönetimi

AvivaSA'da Yetenek Yönetimi yaşayan bir süreçtir. Bu süreç, çalışanlarımızın kendilerini değerli hissedecekleri, yaptıkları işten tatmin olacakları ve rekabetçi yetkinlik ve beceriler geliştirebilecekleri bir ortam yaratmayı hedeflemektedir.

AvivaSA'da her çalışan ayrı bir yetenektir. Yaşayan Yetenek adını verdiğimiz Performans Yönetim Sistemimizin özünde çalışanla yöneticisinin gelişim için bireysel anlamda birlikte sorumluluk alması ve ortak hareket etmesi bulunur. İnsan Kaynakları olarak da sürecin her aşamasında danışman rolü ile çalışanlarımızın yanında yer alırız.

Yaşayan Yetenek, şirketimizin varlık nedeni çerçevesinde, temel değerlerimize bağlı bir şekilde, güçlü bir takım çalışması ortamı yaratarak çalışanların iş uzmanlıklarını ve yetkinliklerini geliştirme olanağı sağlar. Açık ve dürüst geri bildirimler, şeffaf iletişim, adil bir paylaşım, objektif değerlendirme sistemin temel unsurlarıdır.

Sürecin çıktıları, ücret, kariyer gelişimi ve kişisel gelişim ihtiyaçlarının belirlenmesinde veri oluşturur.

SOSYAL MEDYADA BİZ
Sabancı

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat
Yukarı