İNSAN KAYNAKLARI
Eğitim ve Gelişim Faaliyetleri

Eğitim ve Gelişim Faaliyetleri

Eğitim ve Gelişim Faaliyetleri

Varlık nedenimiz olan, "İnsanları Belirsizlik Korkusundan Kurtarma" hedefimizi hayata geçirirken kurum kültürümüze ve kendi içimizde yetiştirmiş olduğumuz kaliteli insan kaynağı gücümüze inanıyor, bu doğrultuda eğitim ve gelişim yatırımlarımızı şekillendiriyoruz.

Eğitim Desteği

Güçlü bir oryantasyon programı ile işe başlayan her AvivaSA'lı için, gelişim planı doğrultusunda eğitim programı oluşturuyoruz. AvivaSA İnsan Kaynakları olarak eğitim ve gelişim ihtiyaçlarını çalışanlarımızla birlikte belirliyor, en iyi çözümlerle bu ihtiyaçların giderilmesine imkan sağlıyoruz.

Mesleki ve Teknik eğitimler ile; gerek şirket iç eğitmenlerimiz gerekse eğitim firmaları aracılığıyla, mevzuat ve çeşitli sertifikasyon eğitimleri veriyor, İngilizce ve Yüksek Lisans alanlarında eğitim desteği sağlıyoruz.

Yetkinlik gelişimini hedef alan interaktif eğitimlerle kişisel gelişimi destekliyoruz.Yetkinlik bazlı gelişim seminerlerinin yanı sıra, sektörel ve mesleki konferans ve seminerlerini de yakından takip ediyoruz.

Yönetim ekibimizin gelişimi için hem yurtiçinde hem de yurtdışında çeşitli eğitim, seminer ve workshopları araştırıyor, ihtiyaçlar dahilinde katılım sağlanması için planlamaları gerçekleştiriyoruz.

"Yetenek Geliştirme Programı"mız ile; gelecekteki başarımızda önemli rol oynayacağına inandığımız yeteneklerimiz için özel eğitim programları gerçekleştiriyor, yetenek havuzumuzda yer alan çalışma arkadaşlarımızın gelişimine katkıda bulunuyoruz.

Her yıl yaptığımız gelişim planlamalarını sadece mevcut görevlere odaklı olmadan, kariyer yolunda hedeflenen yöne gidilebilmesini sağlayacak şekilde yeni görev/pozisyonlar da dikkate alınarak gerçekleştiriyoruz.

Satış Eğitimleri

AvivaSA'da tüm satış kanallarımızda görev alan çalışanlarımızı kendi iş süreçleri ve kariyer adımları doğrultusunda gelişimleri için planladığımız eğitimlere dahil ediyoruz. Böylelikle çalışanlarımızın sorumlu oldukları görevde daha başarılı olmalarını sağlarken diğer taraftan da müşterilerimize sunulan hizmet kalitesinin standartlarını belirleyen yaklaşımımızı öğretiyoruz.

Kurumsal firmalara eğitim teknolojileri konusunda danışmanlık hizmeti veren ve dünya çapındaki 10 bin müşterisinin eğitim stratejilerini yönlendiren Brandon Hall 21'inci HCM Excellence Awards'ta, "Bireysel Emeklilik Lisans Eğitim Programımız" ile "En İyi Sonuç Getiren Eğitim Programı" kategorisinde ödül kazandığımızı iletmekten gurur duyuyoruz.

e-Öğrenme

Eğitimin kesintisiz bir süreç olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, yüz yüze eğitimlerimizin yanı sıra e-Öğrenme yöntemlerini de kullanarak birbirini tamamlayan eğitim programları oluşturuyoruz. E-öğrenme eğitimlerimiz için kullandığımız e-Öğrenme platformu ile çalışanlarımızın kendilerini sürekli geliştirebilmelerini sağlayacakları eğitim konularına istedikleri zaman ve istedikleri yerden ulaşmalarını sağlıyoruz.

AvivaSA'da "Geleceğin" çalışanlarımızla Bi'Başka olacağını biliriz. Tüm çalışma arkadaşlarımızı eğitim programlarımızla destekler, yüksek performans kültürüne ulaşmak için sürekli gelişime inanırız.

Önceki Sonraki
bes logo
SA
Euro.Message madebycat

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat