İŞSİZLİK SİGORTALARI
BES İŞSİZLİK GÜVENCESİ

BES İŞSİZLİK GÜVENCESİ

BES birikimleriniz işsizliğe karşı güvence altında

Neden BES İşsizlik Güvencesi?

Hepimiz şüphesiz ki sevdiklerimiz ve geleceğimiz için çalışıyoruz. Emekliliğe dair hayallerinizi gerçekleştirmek için bireysel emeklilik planınız var ve her ay kazandığınız düzenli gelirin belirli bir miktarını bu hayalleri gerçekleştirebilmek için BES'te değerlendiriyorsunuz. Peki ya beklenmedik bir olay karşısında işinize ara vermek durumunda kalırsanız?

İşinizi kaybetmeniz ve düzenli gelirinizi elde edemeyecek olmanız durumunda, sizi koruyan bir sigorta var: "BES İşsizlik Güvencesi"

BES İşsizlik Güvencesi tekrar düzenli bir gelir elde edeceğiniz bir iş bulmanıza kadar (maksimum 6 ay), sizin yerinize BES katkı payınızı öder. Siz de emeklilik hayallerinizi ertelememiş olursunuz.

Kimler yararlanabilir?

BES sözleşmesiniz varsa BES İşsizlik Güvencesi'nden faydalanabilirsiniz.

BES İşsizlik Güvencesi'nin özellikleri nelerdir?

Poliçe süresi: BES İşsizlik Güvencesi'nin poliçe süresi 1 yıldır. Otomatik olarak yenilenir. Prim garantisi bulunmamaktadır.

Kapsanan teminatlar: Vefat ve dönüşümlü işsizlik teminatı.

Teminat tutarları: Vefat teminatı 10.000 TL sabit ve işsizlik teminatı BES sözleşme katkı payı tutarı kadar belirlenebilir.

Prim tutarı: Prim miktarı; sigortaya başlangıç yaşınız, cinsiyetiniz ve seçtiğiniz teminat tutarlarına göre hesaplanır.

BES İşsizlik Güvencesi'ne nereden ve nasıl sahip olabilirim?

Önceki Sonraki
bes logo
SA
Euro.Message madebycat

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat