Burada Sadece İyi İhtimaller Var!

CarrefourSA'dan hediye çeki kazanma fırsatı, AvivaSA İyi İhtimallerin Sigortası'nda!

CarrefourSA'dan hediye çeki kazanma fırsatı, AvivaSA İyi İhtimallerin Sigortası'nda!

1 Ekim – 30 Kasım 2018 tarihleri arasında 100$ veya üzerinde aylık prim tutarı ile başlatacağınız her bir AvivaSA İyi İhtimallerin Sigortası poliçesi için CarrefourSA'dan hediye çeki kazanın!

İyi İhtimallerin Sigortası Hakkında

Bir geri ödemeli hayat sigortası olan İyi İhtimallerin Sigortası ile sigorta süreniz dolduğunda, risk gerçekleşmemiş ise ödediğiniz primlerin tamamını USD üzerinden geri alırsınız. Sigorta süreniz dolmadan, teminatınız kapsamında belirlenen risk gerçekleşirse de ailenizin geleceğini güvence altına almış olursunuz.

Ücretsiz Çocuk Paketi

Poliçeniz başlar başlamaz ve poliçeniz devam ettiği müddetçe Ücretsiz Çocuk Paketi avantajından faydalanırsınız. Bu paket ile çocuğunuz için eğitim, pedagog danışmanlığı, sosyal aktiviteler ve sağlık gibi alanlarda anlaşmalı kurumlarda indirim ve ücretsiz hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

%15'e Varan Vergi Avantajı

Ödediğiniz primleri belirtilen oranda gelir vergisi matrahından düşerek, %15'e varan vergi avantajından yararlanabilirsiniz. Vergi avantajıyla ilgili daha detaylı bilgi için Hayat Sigortası Vergi Avantajı sayfamızı inceleyiniz.

Poliçe Süresi ve Kapsanan Teminatlar

İyi İhtimallerin Sigortası'nın poliçe süresini 12-20 yıl aralığı arasında dilediğiniz süreyi kapsayacak şekilde belirleyebilirsiniz. Sigorta prim tutarınızı, en az 50 USD olmak üzere, beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre belirleyebilirsiniz. Teminat kapsamında, vefat teminatı, yaşam teminatı* ve dilerseniz kaza sonucu vefat teminatını seçebilirsiniz.

*Yaşam teminatı; sigorta süresi sonunda, poliçe süresi içinde vefat teminatı kapsamında bir tazminat ödemesi yapılmamışsa ve poliçe feshedilmemiş veya cayılmamış ise prim ödeme ve geçerlilik şartlarının sağlanması halinde, sigorta süresi boyunca ödenmiş olan toplam prim tutarı kesinti yapılmaksızın sigortalıya ödenir.

Kampanya Koşulları

Hak Kazanma Şartları, Bu Şartların Bozulması Durumu ve Sonuçları
 • Kampanya geçerlilik süresi içerisinde yukarıdaki belirtilen aylık prim tutarlarıyla tanzim edilmiş poliçeler tanzim tarihlerinden itibaren minimum 2 ay aktif olarak kalmalı ve bu aylara yönelik prim tahsilatlarının yapılmış olması gerekmektedir.
  • Kampanya geçerlilik süresi içerisinde hediye çeki kazanım şartlarında belirtilen aralıklarda 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık ödeme şekliyle başlatılan poliçelerin ilk prim ödemelerinin AvivaSA hesaplarına intikal etmiş olması gerekmektedir.
  • Prim ödemesinin yapıldığı işlem provizyonunun her hangi bir nedenle iptal olması durumunda hediye çeki verilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında müşteri birden fazla hediye çeki kazanabilir. Örneğin; 100$ aylık primle satın alınan iki poliçenin sigorta ettireninin aynı kişi olması durumunda, bu kişiye 2 adet 250TL'lik hediye çeki verilecektir.
 • Kampanya kapsamında hediye çekine hak kazanabilmek için minimum 100$lık bir poliçe satın almak gereklidir. Örneğin; Aylık 50$ primle iki adet poliçe satın alınması durumunda hediye çeki verilmeyecektir.
 • Kampanya kazanım şartlarını sağlayan müşterilerimizin hediye çekleri 01.02.2019 – 15.02.2019 tarihleri arasında poliçede belirtilen iletişim adreslerine iadeli ve taahhütlü olarak yollanacaktır.
 • Hediye çeki gönderim ve/veya teslim tarihinden önce poliçesini sonlandıran/iptal eden/ cayma hakkı kullanan kişiler hediye çeki haklarını kaybeder.
 • Hediye çeki koşullarını sağlayan fakat AvivaSA sistemlerinde bulunan veya belirttikleri adreslerde hediye çekleri teslim edilemeyen kampanya katılımcıları, 15.12.2019 tarihine kadar AvivaSA çağrı merkezini (4441111) arayarak, hediye çeklerinin gönderimlerini iletişim bilgilerini güncelleyerek talep edebilir. Bu süre içinde talepte bulunmayan kampanya katılımcıları haklarını kaybeder.
Katılımcı Tarafından Bilinmesi Gerekli Görülen Diğer Uygulama Esasları
 • Kampanya kapsamında hediye çekine hak kazananlara hediye gönderimleri, kampanya katılımcılarının AvivaSA sistemlerinde bulunan adreslerine, kurye veya kargo aracılığı ile yapılacaktır. Poliçede belirtilen iletişim adreslerine bulunan adresleri dışında farklı bir adrese gönderim yapılmasını isteyen kampanya katılımcılarından imzalı talep istenecektir. Belirtilen tarih aralığı öngörü niteliğinde olup hediyelerin kampanya katılımcılarına ulaşmasında beklenmeyen gecikmeler yaşanabilir. Katılımcılar gecikmeden kaynaklanan nedenlerle hiçbir hak alacak ve talep iddia edemezler.
 • Hediye çeki gönderim süreleri; yukarıda belirtilen koşullarda yeni poliçelerin sahiplerinin gerçekleştirdiği ödemelerin, ödeme türüne göre farklılaşabilecek prim ödemesinin yapıldığı işlem provizyon süreleri ve AvivaSA hesaplarına intikal süreleri baz alınarak belirlenmiştir. Hediye çekine hak kazanılması için gerçekleştirilecek ödemelerin AvivaSA hesaplarına intikal etmesi gerekmektedir.
 • Kampanyadan, belirtilen tarihlerde tanzim edilen poliçelerin sigorta ettireni statüsünde bulunan poliçelerin sigorta ettireni statüsünde bulunan yararlanacaktır.
 • Kampanya kapsamında hak kazanılan hediye çeklerinin bildirimleri, kampanya katılımcılarının AvivaSA sistemlerinde bulunan iletişim bilgilerine sms veya e-posta ile yapılacaktır.
 • AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. kampanya kapsamını ve koşullarını kısmen/tamamen kapsamını değiştirme ve markasını değiştirme veya ayrıcalıkları tümüyle sonlandırma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamının değiştirilmesi veya ayrıcalıkların tümüyle sonlandırılması durumunda, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.'nin belirleyeceği iletişim kanalı ile katılımcılara bilgilendirme yapılacaktır.
 • Hediye çeklerinin sağlandığı firma/firmalar ile beklenmeyen bir biçimde işbirliğinin herhangi bir nedenle ve herhangi bir sona ermesi halinde; "AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. dilediğinde kampanyanın sona erdirilmesi veya koşullarının değiştirilmesi hakkını saklı tutar.
 • Hediye çeklerinin geçerlilik süresi 01.02.2019'den itibaren 1 yıldır.
 • Hediye çeki kullanım koşulları aşağıdaki gibidir:
 • Kartlar, toplu alkollü içecek ve tütün mamülleri alımlarında, altın alımlarında ve GSM TL yüklemelerinde geçerli değildir.
 • CarrefourSA Sadakat kartlara uygulanan kampanyalardan yararlanılmaz. (plus kart Venüs kart vb.)
 • Kartlar hamiline düzenlenmiş olup, kartı ibraz eden hak sahibidir.
 • Kartların kaybolması ve 3. kişilerce kullanılması durumundan CarrefourSA sorumlu değildir.
 • Kartlar karşılığında nakit ödeme yapılamaz, kartlar nakte çevrilemez ve iade edilemez.
 • Kartlar tüm CarrefourSA marketlerimizde ve GİMA'larda geçerlidir.
 • Kartlar www.carrefoursa.com adresinde kullanılamaz.

Kampanyadan yararlanmak için AvivaSA Finansal Danışmanınız ile görüşebilir veya Akbank şubesine başvurabilirsiniz.

Size Ulaşalım

Önceki Sonraki
bes logo
SA
Euro.Message madebycat

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat