Keyifli Emekliler Dünyası Nedir?

Keyifli Emekliler Dünyası Nedir?

Keyifli Emekliler Dünyası emekliliğinizi renklendiriyor...

Hayatlarımız kurduğumuz hayallerle renklenir…

Ama aslında, bu hayalleri gerçekleştirdiğimiz an, zenginleşir.

Şimdi siz de AvivaSA'da emekli oldunuz ve hayallerinizi gerçekleştirmeye başladınız.

AvivaSA Keyifli Emekliler Dünyası'nda, emekliliğinizin keyfini çıkarabilmeniz için, alışverişten eğlenceye, tatilden ulaşıma, sağlıktan sigortaya birçok sektörde, size özel avantajlar ve ayrıcalıklar sunuyoruz.

Çünkü her şeyden önce, farklı deneyimler yaşamanın hayatınıza katacağı anlamı biliyoruz. Yeniliklere açık olmanızı, her anınızı güzelleştirmenizi ve tüm bunları yaparken de, sağlıklı ve güvende hissetmenizi istiyoruz.

Aslında biz, hayalini kurduğunuz dünyaya, adım atmanız için çalışıyoruz.

Avantajlarla dolu, ayrıcalıklı bir emekliliğin keyfini bizimle birlikte yaşayın…

Keyifli Emekliler Dünyası'nın sunduğu kampanya ve avantajlardan sadece AvivaSA Keyifli Emekliler Dünyası üyeleri, kampanya veya avantaj sağlayan kurumların AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. ile işbirlikleri devam ettiği sürece faydalanabilir. AvivaSA, sunulan kampanya ve avantajların kapsamını degiştirme veya tamamen sonlandırma hakkına sahiptir. Keyifli Emekliler Dünyası'nın sunduğu kampanya ve avantajlardan faydalanabilmek için, bireysel emeklilik sözleşmesinin yürürlüğe girmesinin ardından 60 gün geçmiş olması gerekmektedir. AvivaSA Keyifli Emekliler Dünyası'nın sunduğu kampanya ve avantajlarla ilgili detaylı ve güncel bilgiye www.avivasa.com.tr'den ulaşılabilir.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat
Yukarı