GELECEĞİNİ BİRİKTİRENLER KULÜBÜ

Otomatik Katılım Sistemi'ndeki Çalışanlara Özel Avantajlar

Otomatik Katılım Sistemi'ndeki Çalışanlara Özel Avantajlar

Hayalinizdeki emeklilik için birikim yaparken, bugünün de keyfini yaşamanız için şimdi sağlıktan enerjiye, hobiden otomotive, tatilden sigortaya birçok yerde ayrıcalıklar yaşamak için bir tanıdığınız var! AvivaSA Geleceğini Biriktirenler Kulübü ile anlaşmalı kurumlarda ücretsiz ve %40'a varan indirimli hizmetlerle AvivaSA'lı olmanın ayrıcalığını her an hissedeceksiniz.

İşvereniniz tarafından Otomatik Katılım Sistemi'ne AvivaSA ile dahil edildiyseniz ve 2 aylık cayma süresinin sonunda sistemde kalmaya devam ettiyseniz Geleceğini Biriktirenler Kulübü'nün sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz.

2 aylık cayma süresi sonunda AvivaSA tarafından size gönderilecek e-posta ve SMS bilgilendirmesini anlaşmalı kurumlara ibraz ederek bu avantajlardan yararlanabilirsiniz.Anadolu Sağlık Merkezi

Anadolu Sağlık Merkezi'nde siz ve sizinle aynı soyadını taşıyan 1. derece yakınlarınız, aşağıda belirtilen hizmetlerdeki ayrıcalıklardan yararlanabilir.

Branş Hizmetleri

Cerrahi gibi tüm branş hizmetlerinde %20'ye varan indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Branş hizmetlerindeki ayrıcalıktan, Anadolu Sağlık Merkezi'nin Ataşehir ve Gebze'deki hizmet noktalarında yararlanabilirsiniz.

Aşağıda belirtilen özel paketlerdeki %30 indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

 • 40 Yaş Üstü Kadın / Erkek Check-Up
 • Standart Check-Up
 • Akupunktur
 • Shape Paketi
 • Beslenme ve Diyet Paketi
 • Dermokozmetik Paketleri
 • Sigara Bırakma Paketi
 • Ağız ve Diş Sağlığı Paketleri
 • Bellek Check-Up
 • Uyku Bozuklukları
 • Kadın Sağlığı (Meme US, Mamografi)
 • Prostat
 • Osteoporoz Paneli
 • Kemik Yoğunluğu

Sigara Bırakma Paketi, Bellek Check-Up, Uyku Bozuklukları, Osteoporoz Paneli, Kemik Yoğunluğu paketlerindeki ayrıcalıktan Anadolu Sağlık Merkezi'nin Gebze'deki hizmet noktasında yararlanabilirsiniz. Diğer tüm paketlerdeki ayrıcalıktan, Anadolu Sağlık Merkezi'nin Ataşehir ve Gebze'deki hizmet noktalarında yararlanabilirsiniz.

Nasıl yararlanabilirim?

Geleceğini Biriktirenler Kulübü'nün sunduğu avantajlardan, Otomatik Katılım Sistemi'ne dahil olan ve 2 aylık cayma süresinin sonunda sistemde kalmaya devam eden katılımcılar faydalanabilir. Katılımcılar, 2 aylık cayma süresi sonunda AvivaSA tarafından gönderilecek e-posta ve SMS bilgilendirmesini anlaşmalı kurumlara ibraz ederek bu avantajlardan yararlanabilecektir. Detaylı bilgi, paket fiyatları ve içerikleri için Anadolu Sağlık Merkezi'nin 444 42 76 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Tıbbi İkinci Görüş hizmetinden faydalanmak için aşağıda belirtilen kişilerle iletişime geçerek e-posta, faks veya posta yoluyla AvivaSA Kart'ınızın bir kopyasını ve farklı sağlık kuruluşlarından aldığınız tıbbi raporları göndermeniz yeterlidir.

Özge Çelik: ozge.celik@anadolusaglik.org, 0533 739 51 32

Nazlı Eda Sirel: nazli.sirel@anadolusaglik.org, 0262 678 55 55

Nurdan İlaslan: Nurdan.ilaslan@anadolusaglik.org, 0262 678 57 30

Dünya Göz Hastaneler Grubu

Siz Dünya Göz Hastanesi tarafından sağlanan muayene, tetkik ve ameliyat hizmetlerinden indirimli yararlanabilirsiniz.

 • Muayene hizmetinde %20 indirim
 • Tetkik hizmetinde %15 indirim
 • Ameliyat hizmetlerinde %10 indirim

Nasıl yararlanabilirim?

Geleceğini Biriktirenler Kulübü'nün sunduğu avantajlardan, Otomatik Katılım Sistemi'ne dahil olan ve 2 aylık cayma süresinin sonunda sistemde kalmaya devam eden katılımcılar faydalanabilir. Katılımcılar, 2 aylık cayma süresi sonunda AvivaSA tarafından gönderilecek e-posta ve SMS bilgilendirmesini anlaşmalı kurumlara ibraz ederek bu avantajlardan yararlanabilecektir. Geçerli olan fiyatları Dünyagöz Hastanesi'nin 444 44 69 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

S.O.S

S.O.S'in kara ambulansı, tıbbi danışmanlık ve sağlık kurumlarında indirim hizmetini kapsayan Sağlık Hizmetleri paketinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Geleceğini Biriktirenler Kulübü'nün sunduğu avantajlardan, Otomatik Katılım Sistemi'ne dahil olan ve 2 aylık cayma süresinin sonunda sistemde kalmaya devam eden katılımcılar faydalanabilir. Katılımcılar, 2 aylık cayma süresi sonunda AvivaSA tarafından gönderilecek e-posta ve SMS bilgilendirmesini anlaşmalı kurumlara ibraz ederek bu avantajlardan yararlanabilecektir.

Kara Ambulansı Hizmeti

Ani gelişen hastalık, kaza, yaralanma ve benzeri durumlarda, olayın meydana gelmesini takip eden erken dönemde ücretsiz tıbbi araç ve sağlık ekibi desteği alabilirsiniz.

** Yalnız acil durum parametreleri içerisinde (32 madde) ambulans hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Acil durum parametrelerine ulaşmak için tıklayınız.

Telefonla Tıbbi Danışmanlık Hizmeti

S.O.S hekimleri tarafından, telefon aracılığı ile yapılan aydınlatıcı ve yönlendirici bilgi aktarımı hizmetinden faydalanabilir, tanı konmadan ve ilaç tavsiye edilmeden özellikle neleri yapmamanız gerektiği konusunda bilgi alabilirsiniz.

Sağlık Kurumlarında İndirim

S.O.S'in anlaşmalı olduğu hastane, poliklinik, tıp merkezi ve görüntüleme merkezlerinde %5-%40 arasında değişen indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Enerjisa

Enerjisa'nın size özel hazırladığı sabit tarifeye geçerek Enerjisa dünyasının avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl yararlanabilirim?

Enerjisa'nın 444 4 372 numaralı çağrı merkezini arayarak yetkiliye AvivaSA müşterisi olduğunuzu belirtmeniz; adınızı, soyadınızı ve AvivaSA Kartınızın üzerinde yer alan müşteri numaranızı vermeniz yeterlidir.

Önemli Bilgiler

 • AvivaSA Geleceğini Biriktirenler Kulübü kapsamında verilecek hizmet sadece Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından belirlenen limit doğrultusunda (yıllık tüketimi 3.600 kWh yani aylık yaklaşık 125 TL ve üzeri elektrik tüketimi olanlar) serbest tüketici olma hakkını elde etmiş ve bu tarifeye katılım için uygun nitelikte olan müşteriler için geçerlidir.
 • Bu avantajdan sadece yıllık tüketimi 400.000 kWh altında olan mesken ve ticarethane tarifesi müşterileri yararlanabilir.
 • Bir yıl boyunca geçerli olacak fiyat, AvivaSA Geleceğini Biriktirenler Kulübü üyeleri için özel olarak belirlenmiş aktif enerji birim fiyatıdır ve bu fiyat, elektrik tedarikine başlanacağı tarihten itibaren 1 yıl (12 ay) boyunca değişmeyecektir.
 • Enerjisa ve AvivaSA sunulan avantajın şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Aynı anda iki farklı Enerjisa kampanyası birleştirilemez.

Geleceğini Biriktirenler Kulübü'nün sunduğu avantajlardan, Otomatik Katılım Sistemi'ne dahil olan ve 2 aylık cayma süresinin sonunda sistemde kalmaya devam eden katılımcılar faydalanabilir. Katılımcılar, 2 aylık cayma süresi sonunda AvivaSA tarafından gönderilecek e-posta ve SMS bilgilendirmesini anlaşmalı kurumlara ibraz ederek bu avantajlardan yararlanabilecektir.

OtoPratik Mağazaları

Binek ve hafif ticari araçların kullanım ömürleri boyunca ihtiyaç duyabilecekleri ana ürünlerin sunulduğu ve araçlarla ilgili temel bakım hizmetlerinin verildiği OtoPratik Mağazaları'nda yedek parçada* %10, işçilikte %20 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

*Yedek parçadaki indirim lastik, jant ve aküde geçerli değildir.

Nasıl yararlanabilirim?

OtoPratik mağaza görevlisine AvivaSA kartınızı göstermeniz yeterlidir. Yedek parça ve işçilikteki indirim OtoPratik'in Türkiye genelindeki tüm mağazalarında geçerlidir.

Limak Eurasia Luxury Hotel İstanbul

Konaklamada ve SPA merkezinde %20 indirim
Rezervasyon için (0216) 680 42 00

Limak Thermal Boutique Hotel Yalova

Konaklamada ve SPA merkezinde %20 indirim
Rezervasyon için (0226) 675 78 00

Rixos Hotels*

Rixos Eskişehir

Konaklamada, SPA merkezinde ve restoranda %15 indirim
Rezervasyon için (0222) 211 03 00

Rixos Pera İstanbul

Konaklamada ve SPA merkezinde %10, restoranda %5 indirim
Rezervasyon için (0212) 377 70 00

Rixos Premium Bodrum

Konaklamada %15, SPA merkezinde ve restoranda %10 indirim
Rezervasyon için (0252) 337 11 22

Rixos Premium Göcek Suites & Villas

Konaklamada ve SPA merkezinde %10 indirim
Rezervasyon için (0252) 645 32 00

The Marmara Antalya

Konaklamada %25, SPA merkezinde %10 indirim
Rezervasyon için (0242) 249 36 00

*Rixos Hotels'in sağladığı avantajlar, Türkiye Cumhuriyeti dini ve milli bayramları ile özel günler (anneler günü vb.) hariç otellerin açık olduğu yılın tüm diğer günleri geçerli olacaktır.

Prontotour'dan size özel indirimler

Yurt dışı ve yurt içi tur paketlerinde toplam fiyat üzerinden %5 indirim fırsatı sizi bekliyor. Uçak bileti servis ücretlerinde yurt içi uçuşlar için 10 TL, yurt dışı uçuşlar için 10 Euro'luk indirimden yararlanabilirsiniz.

Nasıl yararlanabilirim?

Geleceğini Biriktirenler Kulübü'nün sunduğu avantajlardan, Otomatik Katılım Sistemi'ne dahil olan ve 2 aylık cayma süresinin sonunda sistemde kalmaya devam eden katılımcılar faydalanabilir. Katılımcılar, 2 aylık cayma süresi sonunda AvivaSA tarafından gönderilecek e-posta ve SMS bilgilendirmesini anlaşmalı kurumlara ibraz ederek bu avantajlardan yararlanabilecektir. Prontotour'un (0212) 373 91 92 numaralı merkez ofisini arayarak bilgi alabilirsiniz. Tali acentelerde ve Pronto Tour'un sistem-yetkili acentelerinde indirim uygulanmamaktadır.

Chef's İstanbul Mutfak Atölyesi

Yemek ve pastacılık kurslarında %20 indirim
Tel: (0212) 244 76 94 – 95

Cook Art Catering & Culinary

Yemek kurslarında %10 indirim
Tel: (0312) 466 80 22

Denizatı Dalış Merkezi

Dalış eğitimlerinde %15 indirim
Tel: (0216) 459 04 39

Essporto Health & Fitness Club

Üyeliklerde %25, SPA ve masajda %10 indirim
Tel: (0212) 344 07 07 - Metrocity

Fototrek Fotoğraf Merkezi

Fotoğraf eğitimlerinde %10 indirim Tel: (0212) 251 90 14

Sablon Wellness Club

Üyeliklerde %15, SPA ve masajda %10 indirim
Tel:(0222) 225 35 35

Nasıl yararlanabilirim?

Geleceğini Biriktirenler Kulübü'nün sunduğu avantajlardan, Otomatik Katılım Sistemi'ne dahil olan ve 2 aylık cayma süresinin sonunda sistemde kalmaya devam eden katılımcılar faydalanabilir. Katılımcılar, 2 aylık cayma süresi sonunda AvivaSA tarafından gönderilecek e-posta ve SMS bilgilendirmesini anlaşmalı kurumlara ibraz ederek bu avantajlardan yararlanabilecektir.

SOSYAL MEDYADA BİZ
Sabancı

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat
Yukarı