Yeni Yıl Size Sağlıkla Gelecek!

Yeni Yıl Size Sağlıkla Gelecek!

Yeni Yıl Size Sağlıkla Gelecek!

Size güzel bir haberimiz var!

31 Aralık 2017'ye kadar anlaşmalı kurumlarda Sağlık Paketi kapsamında aşağıdaki hizmetlerden ücretsiz veya indirimli olarak yararlanabilirsiniz.

Yeni yılınızı kutlar, sevdiklerinizle birlikte mutlu ve sağlıklı bir yıl geçirmenizi dileriz!


Sağlık Paketi Ek Fayda KapsamıNasıl Faydalanabilirim?

Sağlık Paketi ek hizmetinden faydalanmak, bilgi ve randevu almak için 0 212 978 14 65 numaralı AvivaSA Avantajlı Sağlık Hizmetleri Hattı'nı arayabilirsiniz.

Önemli Bilgiler ve Koşullar

1.20/12/2016 ve bu tarihten önce bireysel emeklilik sözleşmesi yürürlüğe girmiş, katılımcısı olduğu tüm sözleşmelere ait toplam birikimi 20/12/2016 tarihinde 60.000 TL ile 80.000 TL arasında olan (80.000 TL dahil değil) katılımcılar, Sağlık Paketi'nden 31/12/2017'ye kadar faydalanabilir.

2.Sistemden çıkış, plan değişikliği ile başka plana geçiş, emeklilik, vefat, maluliyet ve emeklilik nedeniyle başka şirkette hesap birleştirme, emeklilik nedeniyle şirket içi hesap birleştirme veya başka şirkete aktarım nedeniyle sözleşmenizin sonlanması durumunda ek fayda sonlanır.

3.AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. sunduğu ek faydanın kapsamını değiştirme veya tümüyle sonlandırma hakkına sahiptir. Sunulan ek faydanın kapsamının değiştirilmesi veya tümüyle sonlandırılması durumunda, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.'nin belirleyeceği iletişim kanalı ile müşterilere bilgilendirme yapılacaktır.

4. Katılımcı bilgilendirme notuna ulaşmak için tıklayın.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat