Yeni Yıl Size Yeni Keşifler Getirecek!

Yeni Yıl Size Yeni Keşifler Getirecek!

Yeni Yıl Size Yeni Keşifler Getirecek!

Size güzel bir haberimiz var!

Özel müşterimiz olarak 31 Aralık 2017'ye kadar anlaşmalı kurumumuzda aşağıdaki kapsamdaki Seyahat Paketi hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Yeni yılınızı kutlar, sevdiklerinizle birlikte mutlu ve sağlıklı bir yıl geçirmenizi dileriz!Seyahat Paketi Ek Fayda Kapsam

 • Yurt Dışı Seyahat Sigortası: Yurt Dışı Seyahat Sigortası ile kendinizi ve bavulunuzu yurt dışı seyahatlerinizde güvence altına alabilirsiniz. Tek seferde maksimum 10 gün sürecek seyahatlerinizde bu hizmetten ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Yıl içerisinde belirtilen koşullardaki tüm seyahatlerinizde bu hizmetten faydalanabilirsiniz.
 • Servis Bedelsiz Uçak Bileti: Yurt içi veya yurt dışı uçuşlarınızda yıl içerisinde 2 biletinizin biletleme servis bedeli AvivaSA tarafından karşılanacaktır.
 • Seyahat Danışmanlığı Hizmeti: Hem kolay hem de ayrıcalıklı fiyat alternatifleri ile hizmet alırken rezervasyonlarınızı kolayca yaptırabilir ve seyahatinizin tüm aşamalarında destek alabilirsiniz.


Nasıl Faydalanabilirim?

Seyahat Paketi ek hizmetinden 0850 333 16 92 nolu AvivaSA Hizmet Hattı'nı arayarak faydalanabilirsiniz.

Katılım Koşulları

1. 20/12/2016 ve bu tarihten önce bireysel emeklilik sözleşmesi yürürlüğe girmiş, katılımcısı olduğu tüm sözleşmelere ait toplam birikimi 20/12/2016 tarihinde en az 350.000 TL ve üzerinde olan katılımcılar 31 Aralık 2017'ye kadar Seyahat Paketi hizmetinden faydalanabilirler.

2. Sistemden çıkış, plan değişikliği ile başka plana geçiş, emeklilik, vefat, maluliyet ve emeklilik nedeniyle başka şirkette hesap birleştirme, emeklilik nedeniyle şirket içi hesap birleştirme veya başka şirkete aktarım nedeniyle sözleşmenizin sonlanması durumunda ek fayda sonlanır.

3. AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. sunduğu ek faydanın kapsamını değiştirme veya tümüyle sonlandırma hakkına sahiptir. Sunulan ek faydanın kapsamının değiştirilmesi veya tümüyle sonlandırılması durumunda, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.'nin belirleyeceği iletişim kanalı ile müşterilere bilgilendirme yapılacaktır.

4. Servis Bedelsiz Uçak Bileti hizmeti yukarıdaki şartlar ve limit dâhilinde kalmak üzere, "biletleme servis bedelinin" AvivaSA tarafından karşılanmasından ibarettir; biletle ilgili diğer ücret, fiyat, masraf ve vergileri kapsamaz ve bunların tamamı katılımcı tarafından ödenir. Bu hizmet, yurt içi veya yurt dışı uçak biletlerinin AvivaSA Hizmet Hattı üzerinden alındığında geçerlidir.

5. Seyahat danışmanlığı hizmeti kapsamında gerçekleşen her türlü konaklama, ulaşım, rezervasyon ve sair uygulamalar ücretlidir ve bedeli katılımcı tarafından ödenir.

6. Yurt dışı seyahat sigortası hizmetinden faydalanmak için Türkiye Cumhuriyeti'nde ikamet edilmesi ve seyahatten en az 48 saat önce AvivaSA Hizmet Hattı'nın aranması gerekmektedir.

7. Yurt Dışı Seyahat Sigortası tanımı-kapsamı ve koşulları aşağıdali gibidir:

 • Yılda sadece azami 10 günlük yurt dışı seyahatlerinde geçerlidir.
 • Dünya ülkelerinde geçerlidir.
 • Yaş limiti 2-70 arasındadır.
 • Terörizm ve deprem teminat kapsamındadır.
 • 18 yaşından küçüklere vefat teminatı verilmemektedir, 10.000 TL'ye kadar faturalanmış kazaen cenaze masrafları karşılanmaktadır.
 • Teminatlar aşağıdaki gibidir:
  • Acil Tedavi Masrafları & Hastalık - 5.000 $
  • Kazaen Yaşam Kaybı - 5.000 $
  • Kazaen Sürekli Sakatlık - 5.000 $
  • Cenaze Nakil - 5.000 $
  • Bagaj Kaybı - 500 $
 • Daimi ikametgâhı Türkiye Cumhuriyeti olan kişiler için geçerlidir.
 • Profesyonel ve hobi amaçlı olsun olmasın tüm tehlikeli spor faaliyetleri ve/ veya bunlarla sınırlı olmayan tehlikeli faaliyetlerden (dağcılık, solunum cihazı ile dalma, uçak ve planör pilotluğu, motosiklet kullanımı (sürücü ve yolcu dâhil), paraşütçülük, parapant, delta kanatla uçma, müsabaka ve yarışmalarda ata binme, kayak yapma, vb.) doğan tedavi giderleri kapsam dışıdır.

8. Katılımcı bilgilendirme notuna ulaşmak için tıklayınız.

Nasıl Faydalanabilirim?

Önceki Sonraki
bes logo
SA
Euro.Message madebycat

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat