Yeni Yıl Size Yeni Keşifler Getirecek!

Yeni Yıl Size Yeni Keşifler Getirecek!

Yeni Yıl Size Yeni Keşifler Getirecek!

Size güzel bir haberimiz var!

Özel müşterimiz olarak 31 Aralık 2017'ye kadar anlaşmalı kurumumuzda aşağıdaki kapsamdaki Seyahat Paketi hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Yeni yılınızı kutlar, sevdiklerinizle birlikte mutlu ve sağlıklı bir yıl geçirmenizi dileriz!Seyahat Paketi Ek Fayda KapsamNasıl Faydalanabilirim?

Seyahat Paketi ek hizmetinden 0850 333 16 92 nolu AvivaSA Hizmet Hattı'nı arayarak faydalanabilirsiniz.

Katılım Koşulları

1. 20/12/2016 ve bu tarihten önce bireysel emeklilik sözleşmesi yürürlüğe girmiş, katılımcısı olduğu tüm sözleşmelere ait toplam birikimi 20/12/2016 tarihinde en az 350.000 TL ve üzerinde olan katılımcılar 31 Aralık 2017'ye kadar Seyahat Paketi hizmetinden faydalanabilirler.

2. Sistemden çıkış, plan değişikliği ile başka plana geçiş, emeklilik, vefat, maluliyet ve emeklilik nedeniyle başka şirkette hesap birleştirme, emeklilik nedeniyle şirket içi hesap birleştirme veya başka şirkete aktarım nedeniyle sözleşmenizin sonlanması durumunda ek fayda sonlanır.

3. AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. sunduğu ek faydanın kapsamını değiştirme veya tümüyle sonlandırma hakkına sahiptir. Sunulan ek faydanın kapsamının değiştirilmesi veya tümüyle sonlandırılması durumunda, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.'nin belirleyeceği iletişim kanalı ile müşterilere bilgilendirme yapılacaktır.

4. Servis Bedelsiz Uçak Bileti hizmeti yukarıdaki şartlar ve limit dâhilinde kalmak üzere, "biletleme servis bedelinin" AvivaSA tarafından karşılanmasından ibarettir; biletle ilgili diğer ücret, fiyat, masraf ve vergileri kapsamaz ve bunların tamamı katılımcı tarafından ödenir. Bu hizmet, yurt içi veya yurt dışı uçak biletlerinin AvivaSA Hizmet Hattı üzerinden alındığında geçerlidir.

5. Seyahat danışmanlığı hizmeti kapsamında gerçekleşen her türlü konaklama, ulaşım, rezervasyon ve sair uygulamalar ücretlidir ve bedeli katılımcı tarafından ödenir.

6. Yurt dışı seyahat sigortası hizmetinden faydalanmak için Türkiye Cumhuriyeti'nde ikamet edilmesi ve seyahatten en az 48 saat önce AvivaSA Hizmet Hattı'nın aranması gerekmektedir.

7. Yurt Dışı Seyahat Sigortası tanımı-kapsamı ve koşulları aşağıdali gibidir:

8. Katılımcı bilgilendirme notuna ulaşmak için tıklayınız.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat