Akıllı Hareket Çekiliş Kampanyası

Akıllı Hareket Çekiliş Kampanyası

Akıllı Hareket Çekiliş Kampanyası

Belirlenmiş kriterler çerçevesinde çekilişe hak kazanmış sözleşmelerin katılımcıları, Milli Piyango İdaresi tarafından yapılacak çekiliş ile AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından aşağıda belirlenmiş ek faydalar ile ödüllendirilecektir.

Çekilişe Hak Kazanma Şartları

Ek1’de belirtilen emeklilik planları ile 17.11.2020 – 16.01.2021 tarihleri arasında, Avivasa Mobil Uygulama üzerinden aşağıdaki koşulları sağlayan, mevcut veya yeni sözleşme katılımcıları çekilişe hak kazanacaktır.

Avivasa Mobil Uygulama üzerinden, Toplu Ödeme gerçekleştiren, Katkı Payı Artışı gerçekleştiren veya herhangi bir sözleşmesi için ödenmemiş vadelerini ödeyen sözleşme sahibi katılımcılar;

“Çekilişe Hak Kazanma Kriterleri” alanında yer alan koşulları sağlamaları durumunda her başlık için bir (1) çekiliş hakkı, toplamda üç (3) çekiliş hakkı kazanacaklar ve ardından yapılacak çekiliş sonucunda aşağıdaki ödüllerden birini kazanma fırsatı yakalayacaktır.

Kampanyanın Geçerli Olacağı Süre

Çekiliş Kampanyasına katılım sağlamak için ilgili işlemlerin yapılabileceği tarih aralığı 17.11.2020 – 16.01.2021’dir.

Çekilişe Hak Kazanma Detayları

Katılımcılar aşağıdaki koşulları sağlamaları durumunda, Milli Piyango İdaresi tarafından yapılacak çekilişe hak kazanacaklardır.

Bilgilendirme / Faydalanma Zamanı

Katılımcı Tarafından Bilinmesi Gerekli Görülen Diğer Uygulama Esasları

Katılımcı Tarafından Bilinmesi Gereken Milli Piyango İdaresi Koşul ve Sorumlulukları

Kampanya kapsamında olan AvivaSA BES ürünleri (Ek1)

SOSYAL MEDYADA BİZ
Sabancı

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat
Yukarı