Size özel ayrıcalıklarla tanışmaya hazır mısınız?

TurkNet

TurkNet'den Yeni Aboneliklerde İlk Üç Ay Yüzde 50 İndirim!

Detaylı Bilgi

Madame Coco

madamecoco.com'da 100 TL ve üzerine sepette Ekstra 20 TL indirim !

Detaylar

GoldMaster Home

Tüm ürünlerde geçerli %55 + %5 indirim ve ücretsiz kargo

Detaylar

Homend

Homend.com.tr'de geçerli %25 indirim!

Detaylar

Ribellion

Ribellion.com.tr'den mevcut indirimlere ek %30 İndirim !

Detaylar

Koçtaş

Koçtaş.com.tr'den 1000 TL'ye kadar %10, 1000 TL ve üzeri alışverişlerde %5 indirim !

Detaylar

The LifeCo Shop

The LifeCo Sağlıklı Yaşam ürünlerinde %20 indirim

Detaylar

Speedy

Antifriz, fren hidroliği ve silecek değişiminde %50 indirim!

Detaylar

Geleceğini Biriktirenler Kulübü'nün sunduğu kampanya ve avantajlardan faydalanabilmek için, bireysel emeklilik sözleşmeniz için, teklif imzadan itibaren 2 ay, otomatik katılım sözleşmeniz için ise katkı payı intikali bilgilendirmesine müteakip 2 aylık cayma sürenizin geçmiş olması gerekmektedir. İyi İhtimallerin Sigortası ve Eğitimde İyi İhtimallerin Sigortası müşterilerimizin ise poliçelerinin aktifleşmiş olması gerekmektedir.

Geleceğini Biriktirenler Kulübü'nün sunduğu kampanya ve avantajlardan sadece AvivaSA Geleceğini Biriktirenler Kulübü üyeleri, kampanya veya avantaj sağlayan kurumların AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. ile işbirlikleri devam ettiği sürece faydalanabilir. AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş., sunulan kampanya ve avantajların kapsamını degiştirme veya tamamen sonlandırma hakkına her zaman sahiptir ve bundan kaynaklanan herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sunulan avantajların kapsamının değiştirilmesi veya ayrıcalıkların tümüyle sonlandırılması durumunda, AvivaSA Emeklilik ve A.Ş.'nin belirleyeceği iletişim kanalı ile müşterilere bilgilendirme yapılacaktır. AvivaSA Geleceğini Biriktirenler Kulubü'nün sunduğu kampanya ve avantajlarla ilgili detaylı ve güncel bilgiye www.avivasa.com.tr'den ulaşılabilir.

Önceki Sonraki
bes logo
SA
Euro.Message madebycat

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat