Size özel ayrıcalıklarla tanışmaya hazır mısınız?
arrows-acc

Size özel ayrıcalıklarla tanışmaya hazır mısınız?

AvivaSA bireysel emeklilik müşterilerine özel, anlaşmalı kurumlarda indirim ayrıcalıkları Geleceğini Biriktirenler Kulübü'nde

Arzum.com.tr

Arzum.com.tr’de %40 İndirim Fırsatı! 

Kampanya kapsamında, www.arzum.com.tr adresinde AVIVASA Geleceğini Biriktirenler Kulübü üyelerine özel, 31 Ocak 2019 tarihine kadar (Arzum OKKA Türk Kahvesi Makinesi ve Aquavera Nano Teknolojik Su Arıtma Cihazı ve Çeyiz Paketleri hariç) tüm ürünlerde geçerli %40 direkt indirim uygulanır.

Devamı için tıklayın +

İndirim kampanyası arzum.com.tr adresinde sadece online alışverişlerde geçerlidir. OKKA Minio ve Grandio kampanya dahilindedir. Kampanya indirim kodları 10 TL ile 10.000 TL arasındaki sepet tutarlarında geçerlidir. Ürünler stoklarla sınırlıdır. Kampanya, diğer kampanya, indirim çekleri ve kodları ile birleştirilemez. İndirim kuponu ile yapılan alışveriş dahilindeki ürünlerin iadesi halinde kupon bedeli, iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır. İptal edilen ve sepet tutarının tamamı kadar iade sağlanan siparişler için kazanılan indirim kuponu iptal edilir. Para ile değiştirilemez. Kupon karşılığında para iadesi yapılmaz. Kampanya kodu kişiye özeldir ve yalnızca 1 kez kullanılabilir. Kampanya katılımı için, iletilen sms veya e-mail de yer alan kampanya kodu ödeme anında arzum.com.tr’da sitesinden “Alışveriş Sepeti” adımından "Çek/Promosyon Kodu Kullan" bölümüne kod girişi yapılarak hesaba tanımlanabilir. Kampanya kapsamında olmayan ürün kodları : OK001, OK002, AR042, AR9005PRO, AR9004PRO, AR9002PRO, AR9003PRO, AR9006PRO, AR9007PRO,AR9008PRO. Arzum ve AvivaSA kampanya koşulları üzerinde dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya Kullanımı: Kampanyadan yararlanmak için gerekli kampanya kodu tarafınıza sistemimizde kayıtlı olan e-posta adresi ve telefonunuza, e-mail ve/veya SMS yoluyla gönderilmektedir. Kampanya kodu tarafınıza ulaşmadıysa talep etmek için lütfen AVS ARZUM yazıp 3848'e SMS gönderiniz

Bebevien.com

Bebevien.com’da %15 İndirim Fırsatı!

Kampanya kapsamında, www.bebevien.com adresinde AVIVASA Geleceğini Biriktirenler Kulübü üyelerine özel, 31 Ocak 2019 tarihine kadar tüm ürünlerde geçerli %15 indirim uygulanır.

Devamı için tıklayın +

Ürünler stoklarla sınırlıdır. Kampanya, banka puan kampanyaları hariç diğer kampanya, indirim çekleri ve kodları ile birleştirilemez. İndirim kuponu ile yapılan alışveriş dahilindeki ürünlerin iadesi halinde kupon bedeli, iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır. İptal edilen ve sepet tutarının tamamı kadar iade sağlanan siparişler için kazanılan indirim kuponu iptal edilir. Para ile değiştirilemez. Kupon karşılığında para iadesi yapılmaz. Kampanya kodu birden fazla kez kullanılabilir. Kampanya katılımı için, ödeme anında Sepetim” sayfasında yer alan "Hediye çeki" alanına "AVIVASA" yazılmalıdır. Mevzuatsal değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halinde katılım hükümsüz kalacaktır. Bebevien ve AvivaSA kampanya koşulları üzerinde dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İndirim Kodu: AVIVASA

Dagi.com.tr

Dagi.com.tr’de Tüm Ürünlerde %15 İndirim!

Kampanya kapsamında, www.dagi.com.tr adresinde AVIVASA Geleceğini Biriktirenler Kulübü üyelerine özel, 31 Ocak 2019 tarihine kadar tüm ürünlerde ek %15 indirim uygulanır. Ürünler stoklarla sınırlıdır.

Devamı için tıklayın +

Kampanya, banka puan kampanyaları hariç diğer kampanya, indirim çekleri ve kodları ile birleştirilemez. İndirim kuponu ile yapılan alışveriş dâhilindeki ürünlerin iadesi halinde kupon bedeli, iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır. İptal edilen ve sepet tutarının tamamı kadar iade sağlanan siparişler için kazanılan indirim kuponu iptal edilir. Para ile değiştirilemez. Kupon karşılığında para iadesi yapılmaz. Kampanya kodu kişiye özeldir ve yalnızca 1 kez kullanılabilir. Kampanya katılımı için, ödeme anında “Sepetim” sayfasında yer alan "Hediye çeki kullan” alanına indirim kodu yazılmalıdır. Dagi ve AvivaSA kampanya koşulları üzerinde dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İndirim Kodu: aviva15

TurkNet

TurkNet'den Yeni Aboneliklerde İlk Üç Ay Yüzde 50 İndirim!

Kampanyası hangi tarihlerde geçerli ve ben yararlanabilir miyim?

Devamı için tıklayın +

Kampanyaya 1 Kasım 2018 – 31 Ocak 2019 tarihleri arasında TurkNet’e, www.turk.net ya da 0850 288 80 81 TurkNet Başvuru ve Satış Hattı’ndan özel promosyon kodu ile başvuran AVIVASA Geleceğini Biriktirenler Kulübü üyeleri katılabilir. Bu şartlara uyuyorsanız, siz de bu kampanyaya katılabilir ve ilk üç tam ay faturanızı yüzde 50 indirim fırsatıyla ödeyebilirsiniz.

Kampanya içeriği nedir?

Turknet Özgür İletişim Paketi’ne 1 Kasım 2018 – 31 Ocak 2019 tarihinde abone olan AVIVASA Geleceğini Biriktirenler Kulübü üyeleri , ilk üç tam ay kullanımlarını kapsayan faturalarında yüzde 50 indirim kazanıyor.

Faturaya üç ay indirim nasıl sağlanıyor?

TurkNet Özgür İletişim Paketi taahhütsüz ve ön faturalamalı bir hizmet. Kampanya şartlarını sağlayıp TurkNet’e üye olduktan sonra abone olunan aydan bir sonraki ayın başında kullanılan günleri kapsayan kısmı fatura ve yeni ayda kullanılan internet için tam ay faturası gönderilecektir. Abone olunan ay içindeki kısmi kullanımları kapsayan faturaya yüzde 50 indirim uygulanmamaktadır. Ancak, sonraki üç ayda kullanılacak hizmet için düzenlenecek faturalarda yüzde 50 indirim fatura tutarına yansıtılacaktır. Böylece üç tam ay boyunca yüzde 50 indirimle internet ve telefon hizmeti kullanmış olacaktır.

Kampanyaya nasıl başvuracağım?

Özgür İletişim aboneliği için Turk.net web sitesinden ya da 0850 288 80 81 numaralı TurkNet Satış ve Başvuru Takip Hattı’ndan başvuru yapılmalıdır. Başvuru sırasında kişiye özel özel promosyon kodunun kullanılması durumunda indirim otomatik olarak faturalara yansıtılacaktır. İnternet üzerinden abone olurken, dördüncü adımda yer alan ilgili alana promosyon kodu girilmelidir. Telefonla abone olurken ise promosyon kodunun satış temsilcisi ile paylaşılması gerekmektedir.

İlk gelen üç tam faturada yüzde 50 indirim ne demek? Abonelik başlangıcında başka hangi ücretleri görebilirsiniz?

Abonelik başlangıcında tercihinize göre çıkabilecek birtakım ücretler bulunuyor, aşağıda sıralanan bu ücretler kampanya kapsamı dışında tutulmaktadır.

Lojistik Hizmet Bedeli (vergiler dahil 29 TL): Abonelik belgelerinin kurye ile teslim edilmesini ve aynı kurye ile Turknet’e geri gelmesinin istendiği durumlarda bu ücret ilk faturaya yansıtılmaktadır. Abonelik belgelerinin TurkNet’e abone tarafından gönderilmesi durumunda bu ücret aboneye yansıtılmaz.

Kurulum Hizmeti (kredi kartlı aboneliklerde vergiler dahil 30 TL, kredi kartsız aboneliklerde vergiler dahil 60 TL): Yeni hat tesisi yapılıyor ise, yani evinizde halihazırda internet hizmeti kullanmadan TurkNet’e başvuruldu ise, Turknet tarafından kurulum hizmeti verilir. Bu hizmeti, kredi kartıyla yapılan aboneliklerde 30 TL’ye, kredi kartsız aboneliklerde 60 TL’ye sunulmaktadır. Kurulum Hizmeti ücret, hizmetin kullanılmaya hazır hale geldiği günü takip eden ayın başında gönderilen kısmı kullanım faturasına yansıtılmaktadır. Eğer evinizde internet varken TurkNet’e başvuruldu ise bu hizmet Turknet tarafından verilmediği için faturanıza eklenmemektedir.

Modem ücreti (vergiler dahil peşin 349 TL, 3 taksitle 396 TL): VDSL hızında hizmet almak isteyen abonelerin VDSL2 uyumlu bir modeme sahip olmaları gerekiyor. Dilerseniz, yeni abonelik sırasında sunulan ASUS DSL-AC51 model ADSL ve VDSL2 uyumlu modemi belirtilen fiyatlardan peşin ya da 3 taksitle satın alınabilir. Ücreti, satın alma işlemi sırasında kredi kartından çekilir ve taksitleri kredi kartı ekstresine yansıtılır.

Yüzde 50 indirimden yararlanamama hangi durumlarda olabilir?

Hizmetin ilk faturaların kesildiği tarihe kadar iptal edilmesi durumunda, bir sonraki ay başında sadece hizmetin açıldığı ay içindeki kullanımlar için fatura çıkarılır. Bu durumda hizmet kullanılmaya devam edilmediği için takip eden üç ay faturalar çıkmayacağından indirim yansıtılmaz.

Yüzde 50 indirimden yararlanmadığımı gördüm/fark ettim ne yapmalıyım?

Faturalarınıza, 0850 288 80 80 numaralı TurkNet Hızlı İşlem Hattı’ndan ya da Online İşlemler üzerinden itiraz edebilirsiniz.

Mevcut TurkNet müşterisiyim, AvivaSA Kampanyasından yararlanabilir miyim?

Maalesef. Bu kampanya TurkNet’e yeni abone olan AVIVASA Geleceğini Biriktirenler Kulübü üyelerine özeldir. Bu şartlara uymayan yeni ya da mevcut aboneler, bu kampanyadan yararlanamıyor.

Kampanya Şartları

 • TurkNet Özgür İletişim Paketi’ne 1 Kasım 2018 - 31 Ocak 2018 tarihleri arasında abone olan AVIVASA Geleceğini Biriktirenler Kulübü üyeleri , abone oldukları ayı takip eden üç ayda faturalarında yüzde 50 indirim kazanıyor.
 • TurkNet Özgür İletişim Paketi taahhütsüz ve ön faturalamalı bir hizmet. Abone olunan ayı takip eden ayın başında, hizmetin açıldığı ay içindeki kullanımları ve gelecek ay yapılacak kullanımları kapsayan iki ayrı fatura gönderilir. Abone olunan ay içindeki kullanımları kapsayan fatura için yüzde 50 indirim uygulanmaz. İndirim, ilk gelen ve yeni ay içindeki kullanımları kapsayan ilk tam ay faturasına ve daha sonraki iki ay başında gelecek ve ay içindeki kullanımları kapsayan iki tam ay faturasına yansıtılır. Toplamda abonenin üç tam ay faturasına yüzde 50 indirim sağlanmış olunur.
 • Abonelik için Turk.net web sitesinden ya da 0850 288 80 81 numaralı TurkNet Satış ve Başvuru Takip Hattı’ndan başvuru yapılmalı ve AvivaSA BES müşterilerine özel promosyon kodu kullanılmalıdır.
 • TurkNet Özgür İletişim Paketi’nden sadece ev kullanıcıları yararlanabilir.
 • Özgür İletişim Hizmeti fiyatı TL cinsinden olup, fiyata vergiler (yüzde 18 KDV ve yüzde 7,5 ÖİV) dâhildir.
 • Statik IP hizmeti ekstra olanarak satın alınabilir. Ücreti, vergiler dâhil aylık 12,00 TL'dir. Statik IP ücretine yüzde 50 indirim yansıtılmaz.
 • Abonelik belgelerinin TurkNet tarafından hazırlanıp müşteriye kurye hizmetiyle gönderildiği durumlarda, Lojistik Hizmet Bedeli olan vergiler dahil 29 TL, abonenin iletmiş olduğu kredi kartından peşin olarak tahsil edilir. Başvuru belgelerini kendi gönderen abonelere Lojistik Hizmet Bedeli yansıtılmaz.
 • Özgür İletişim hizmeti kapsamında, aktivasyon hizmeti ücretlendirilmemektedir.
 • TurkNet’e başvurmadan önce evinde internet hizmeti kullanmayan müşterilere, kredi kartıyla yapılan aboneliklerde tüm vergiler dahil 30 TL, kredi kartsız aboneliklerde tüm vergiler dahil 60 TL Kurulum Hizmeti ücreti yansıtılır. (Kurulum Hizmeti hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.) Kurulum Hizmeti, cayma hakkı kapsamında yer almaz. TurkNet’e başvururken, başka bir operatörden TurkNet’e geçiş yapanlara (mevcut hizmet iptal edilmeden geçiş yapılması gerekiyor) Kurulum Hizmeti verilmez ve ücreti yansıtılmaz.
 • Özgür İletişim Paketi kapsamında satın aldığınız hizmetiniz, internet hizmetinizi kullanmaya başladığınız günün ertesi gününden itibaren faturalandırmaya başlanır ve size her ay internet ve telefon hizmetiniz tek bir faturada gönderilir.
 • Her Yöne 1.000 Dakika Konuşma Paketi şehir içi, şehirlerarası (444 ile başlayan numaralar ve 3 rakamlı özel servis numaraları dâhil), STH (Alternatif Telekom Operatörleri), Yurt içi GSM, Uluslararası Kademe 1 ülkeleri sabit numaraları ile yapılan görüşmeleri içermektedir.
 • 32 Mbps ve üzeri hızlarda abonenin bulunduğu lokasyonun altyapısına uygun olarak VDSL2 hizmeti sağlanmaktadır. Abonenin hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir.
 • Abonenin yüksek hızlarda bağlantı kurabilmesi için sahip olduğu modemin VDSL2 teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir.
 • Aboneler dilerlerse, TurkNet’in yeni abonelik sırasında sunduğu ASUS DSL-AC51 model VDSL2 uyumlu modemi kredi kartlarıyla vergiler dahil 349 TL’ye satın alabilirler. Modemin, 3 taksitli fiyatı 396 TL’dir ve taksitler abonenin kredi kartı ekstresine yansıtılır.
 • Abonenin altyapısının VDSL2 hizmetini desteklememesi durumunda ADSL hizmeti verilecektir. Bu hizmet ile alınacak hız garanti edilmemekte, hattın uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı olarak 16 Mbps’e kadar alabileceğiniz en yüksek hızda hizmet verilmektedir.
 • Özgür İletişim Paketi kapsamında yapılan tüm aramalar, www.turk.net/telefon-tarifeleri/ adresinde belirtilen “Hesaplı Tarife” üzerinden ücretlendirilir.

Kampanya Kullanımı: Kampanyadan yararlanmak için gerekli kampanya kodu tarafınıza sistemimizde kayıtlı olan e-posta adresi ve telefonunuza, e-mail ve/veya SMS yoluyla gönderilmektedir. Kampanya kodu tarafınıza ulaşmadıysa talep etmek için lütfen AVS Turknet yazıp 3848'e SMS gönderiniz

GoldMaster Home

Tüm ürünlerde geçerli %55 indirim ve ücretsiz kargo

Kampanya kapsamında, www.goldmasterhome.com’dan AVIVASA Geleceğini Biriktirenler Kulübü üyelerine özel, 31 Aralık 2019 tarihine kadar yapacaklarıı tüm ürünlerde geçerli %55 indirim sağlanacaktır.

Devamı için tıklayın +

Kampanyanın alt ve üst sepet sınırı bulunmamaktadır. Yapılacak tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir. Kampanya, diğer kampanya, indirim çekleri ve kodları ile birleştirilemez. İndirim kuponu ile yapılan alışveriş dahilindeki ürünlerin iadesi halinde kupon bedeli, iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır. İptal edilen ve sepet tutarının tamamı kadar iade sağlanan siparişler için kazanılan indirim kuponu iptal edilir. Para ile değiştirilemez. Kupon karşılığında para iadesi yapılmaz. Kampanya kodu birden fazla kez kullanılabilir. Kampanya katılımı için, iletilen sms veya e-mail de yer alan kampanya kodu ödeme anında www.goldmasterhome.com’da sepet ekranında bulunan, kupon kodu kullan kutucuğuna girildikten sonra, bu kuponu kullan butonuna basılması ile birlikte sepete uygulanır. Goldmasterhome ve AvivaSA kampanya koşulları üzerinde dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya Kodu: AVIVASA

Ribellion

Ribellion.com.tr'den mevcut indirimlere ek %30 İndirim !

www.ribellion.com.tr'den AVIVASA Geleceğini Biriktirenler Kulübü üyelerine özel 31.03.2019 tarihine kadar mevcut indirimlere ek, sonbahar kış sezonu ürünlerinde yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Devamı için tıklayın +

50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. İndirim kuponu ile yapılan alışveriş dahilindeki ürünlerin iadesi halinde kupon bedeli, iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır. İptal/iade edilen siparişler için kazanılan indirim kuponu iptal edilir. Para ile değiştirilemez. Kupon karşılığında para iadesi yapılmaz. Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya katılımı için, iletilen sms veya e-mail de yer alan kampanya kodu ödeme anında www.ribellion.com.tr'de hediye çeki kullan alanına girilerek kullanılmalıdır. Kampanya kodu birden fazla kez kullanılabilir. Ribellion ve AvivaSA kampanya koşulları üzerinde dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya Kodu: RBLNAVI30

Speedy

Antifriz, fren hidroliği ve silecek değişiminde %50 indirim!

Kampanya kapsamında, AVIVASA Geleceğini Biriktirenler Kulübü üyelerine özel, Speedy servislerinden yapılacak Antifriz, fren hidroliği ve silecek değişiminde %50 indirim sağlanacaktır.

Devamı için tıklayın +

Kampanya 31 Mart 2019’a kadar geçerlidir.Speedy servislerinde hizmet alırken indirim kodunu servis yetkilisine göstermek mecburidir. Kampanya sadece İstanbul, Ankara, İzmit, Sakarya ve Eskişehir illerindeki servislerde geçerlidir. Hizmet almak istenilen servisi yedek parça stok durumu için önceden aranması gerekmektedir.İndirim tüm marka ve model araçlarda geçerlidir. Kullanılan yedek parçalarda marka model garantisi verilmemektedir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Kampanya diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez. İndirim kodu kişiye özel olup, kampanyadan her müşteri sadece bir defa yararlanabilir. Kampanya kodu ile alınan ürünlerin teslimi, kullanımı sırasında ortaya çıkabilecek sorunlar garanti, iade, değişim gibi hususlarda AVIVASA herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu konuda oluşabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Speedy’nin 0 212 213 05 55 numaralı müşteri hizmetlerine ulaşabilir ya da destek@speedy.com.tr e-mail gönderebilirsiniz. Aracınıza özel teklif almak için destek@speedy.com.tr ‘ye e-mail gönderebilirsiniz.AvivaSA ve Autority Group kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya Kodu: AVI102018

Geleceğini Biriktirenler Kulübü'nün sunduğu kampanya ve avantajlardan sadece AvivaSA Geleceğini Biriktirenler Kulübü üyeleri, kampanya veya avantaj sağlayan kurumların AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. ile işbirlikleri devam ettiği sürece faydalanabilir AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş., sunulan kampanya ve avantajların kapsamını degiştirme veya tamamen sonlandırma hakkına her zaman sahiptir ve bundan kaynaklanan herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sunulan avantajların kapsamının değiştirilmesi veya ayrıcalıkların tümüyle sonlandırılması durumunda, AvivaSA Emeklilik ve A.Ş.'nin belirleyeceği iletişim kanalı ile müşterilere bilgilendirme yapılacaktır. Geleceğini Biriktirenler Kulübü'nün sunduğu kampanya ve avantajlardan faydalanabilmek için, bireysel emeklilik sözleşmeniz için, teklif imzadan itibaren 2 ay, otomatik katılım sözleşmeniz için ise katkı payı intikali bilgilendirmesine müteakip 2 aylık cayma sürenizin geçmiş olması gerekmektedir. AvivaSA Geleceğini Biriktirenler Kulubü'nün sunduğu kampanya ve avantajlarla ilgili detaylı ve güncel bilgiye www.avivasa.com.tr'den ulaşılabilir.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat