Size özel ayrıcalıklarla tanışmaya hazır mısınız?

Enerjisa

Enerjisa'nın size özel hazırladığı sabit tarifeye geçerek Enerjisa dünyasının avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl yararlanabilirim?

Enerjisa'nın 444 4 372 numaralı çağrı merkezini arayarak yetkiliye AvivaSA müşterisi olduğunuzu belirtmeniz; adınızı, soyadınızı ve AvivaSA Kartınızın üzerinde yer alan müşteri numaranızı vermeniz yeterlidir.

Önemli Bilgiler

1. AvivaSA Geleceğini Biriktirenler Kulübü kapsamında verilecek hizmet sadece Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından belirlenen limit doğrultusunda (yıllık tüketimi 3.600 kWh yani aylık yaklaşık 125 TL ve üzeri elektrik tüketimi olanlar) serbest tüketici olma hakkını elde etmiş ve bu tarifeye katılım için uygun nitelikte olan müşteriler için geçerlidir.

2. Bu avantajdan sadece yıllık tüketimi 400.000 kWh altında olan mesken ve ticarethane tarifesi müşterileri yararlanabilir.

3. Bir yıl boyunca geçerli olacak fiyat, AvivaSA Geleceğini Biriktirenler Kulübü üyeleri için özel olarak belirlenmiş aktif enerji birim fiyatıdır ve bu fiyat, elektrik tedarikine başlanacağı tarihten itibaren 1 yıl (12 ay) boyunca değişmeyecektir.

4. Enerjisa ve AvivaSA sunulan avantajın şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

5. Aynı anda iki farklı Enerjisa kampanyası birleştirilemez.

Önceki Sonraki
bes logo
SA
Euro.Message madebycat

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat