GELECEĞİNİ BİRİKTİRENLER KULÜBÜ
Size özel ayrıcalıklarla tanışmaya hazır mısınız?

Size özel ayrıcalıklarla tanışmaya hazır mısınız?

Acıbadem Sağlık Grubu

Acıbadem Sağlık Grubu Hastane ve Tıp Merkezleri'nde; "Diş Sağlığı", "Göz Sağlığı", "Lazer Epilasyon Uygulamaları", "Sağlıklı Zayıflama ve Kilo Kontrolü Programları", "Kişisel Bakım Programları" ile "Erken Teşhis ve Acil Durum Programları"ndan size özel fiyatlar ile faydalanabilirsiniz.

Detaylar

Anadolu Sağlık Merkezi

Anadolu Sağlık Merkezi'nde Geleceğini Biriktirenler Kulübü üyeleri ve aynı soyadını taşıyan 1. derece yakınları, aşağıda belirtilen hizmetler ve avantajlardan yararlanabilir.

Detaylar

Dünya Göz Hastaneler Grubu

Siz ve sizinle aynı soyadını taşıyan 1. derece yakınlarınız, Dünya Göz Hastanesi tarafından sağlanan Geleceğini Biriktirenler Kulübü üyelerine özel avantajlı hizmetlerden yararlanabilir.

Detaylar

S.O.S

S.O.S'in kara ambulansı, tıbbi danışmanlık ve sağlık kurumlarında indirim hizmetini kapsayan Sağlık Hizmetleri paketinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Detaylar

Önemli Bilgilendirme

Geleceğini Biriktirenler Kulübü'nün sunduğu kampanya ve avantajlardan sadece AvivaSA Geleceğini Biriktirenler Kulübü üyeleri, kampanya veya avantaj sağlayan kurumların AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. ile işbirlikleri devam ettiği sürece faydalanabilir. AvivaSA, sunulan kampanya ve avantajların kapsamını degiştirme veya tamamen sonlandırma hakkına sahiptir. Geleceğini Biriktirenler Kulubü'nün sunduğu kampanya ve avantajlardan faydalanabilmek için, bireysel emeklilik sözleşmesinin yürürlüğe girmesinin ardından 60 gün geçmiş olması gerekmektedir. AvivaSA Geleceğini Biriktirenler Kulubü'nün sunduğu kampanya ve avantajlarla ilgili detaylı ve güncel bilgiye www.avivasa.com.tr'den ulaşılabilir.

Önceki Sonraki
bes logo
SA
Euro.Message madebycat

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat