Size özel ayrıcalıklarla tanışmaya hazır mısınız?

Anadolu Sağlık Merkezi

Anadolu Sağlık Merkezi'nde siz ve sizinle aynı soyadını taşıyan 1. derece yakınlarınız, aşağıda belirtilen hizmetlerdeki ayrıcalıklardan yararlanabilir.

Branş Hizmetleri
Özel Paketler

Aşağıda belirtilen özel paketlerdeki %30 indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

 • 40 Yaş Üstü Kadın / Erkek Check-Up
 • Standart Check-Up
 • Akupunktur
 • Shape Paketi
 • Beslenme ve Diyet Paketi
 • Dermokozmetik Paketleri
 • Sigara Bırakma Paketi
 • Ağız ve Diş Sağlığı Paketleri
 • Bellek Check-Up
 • Uyku Bozuklukları
 • Kadın Sağlığı (Meme US, Mamografi)
 • Prostat
 • Osteoporoz Paneli
 • Kemik Yoğunluğu

Sigara Bırakma Paketi, Bellek Check-Up, Uyku Bozuklukları, Osteoporoz Paneli, Kemik Yoğunluğu paketlerindeki ayrıcalıktan Anadolu Sağlık Merkezi'nin Gebze'deki hizmet noktasında yararlanabilirsiniz. Diğer tüm paketlerdeki ayrıcalıktan, Anadolu Sağlık Merkezi'nin Ataşehir ve Gebze'deki hizmet noktalarında yararlanabilirsiniz.

Tıbbi İkinci Görüş Hizmeti

Bir sağlık kurumundan görüş aldınız ve içiniz rahat etmediyse bir de Anadolu Sağlık Merkezi'nin uzman doktorlarından görüş alın! Ücretsiz tıbbı ikinci görüş hizmetinden dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.*

*Toplam birikim tutarı en az 240.000 TL veya düzenli ödedikleri katkı paylarının aylık karşılığı en az 10.000 TL olan veya aktif Emeklilik Gelir Planı'na (Plan 113, 120 veya 122) sahip müşterilerimiz ücretsiz tıbbı ikinci görüş hizmetinden faydalanabilir. Bu hizmetten yanlız AvivaSA Kart sahibi müşterilerimiz yararlanabilir, 1. derece yakınlar kapsam dışındadır.

AvivaSA Premium Kart sahiplerine özel ayrıcalıklar

Hasta danışmanları ile sunulan özel hizmet ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.*

*Toplam birikim tutarı en az 25.000 TL veya düzenli ödedikleri katkı paylarının aylık karşılığı en az 2.000 TL olan müşterilerimiz, AvivaSA Premium Kart ayrıcalıklarından faydalanabilir. Bu hizmetten yanlız AvivaSA Premium Kart sahibi müşterilerimiz yararlanabilir, 1. derece yakınlar kapsam dışındadır.

Nasıl yararlanabilirim?

Branş hizmetleri ve özel paketlerdeki ayrıcalıklar için Anadolu Sağlık Merkezi'ne gittiğinizde AvivaSA Kart'ınızı görevlilere göstermeniz yeterlidir. Detaylı bilgi, paket fiyatları ve içerikleri için Anadolu Sağlık Merkezi'nin 444 42 76 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Tıbbi İkinci Görüş hizmetinden faydalanmak için aşağıda belirtilen kişilerle iletişime geçerek e-posta, faks veya posta yoluyla AvivaSA Kart'ınızın bir kopyasını ve farklı sağlık kuruluşlarından aldığınız tıbbi raporları göndermeniz yeterlidir.

Özge Çelik: ozge.celik@anadolusaglik.org, 0533 739 51 32
Nazlı Eda Sirel: nazli.sirel@anadolusaglik.org, 0262 678 55 55
Nurdan İlaslan: Nurdan.ilaslan@anadolusaglik.org, 0262 678 57 30

Acıbadem Sağlık Grubu

Diş Sağlığı, Sağlıklı Zayıflama ve Kilo Kontrolü, Kişisel Bakım ve Güzellik Programlarından Acıbadem Sağlık Grubu'nun ilgili programın geçerli olduğu hastane ve tıp merkezlerinde faydalanabilirsiniz.

Diş Sağlığı Programları
Göz Sağlığı Programları
Kişisel Bakım Programları
Lazer Epilasyon Uygulamaları
Sağlıklı Zayıflama ve Kilo Kontrolü Programları
Erken Teşhis ve Acil Durum Programları
Nasıl yararlanabilirim?

Dünya Göz Hastaneler Grubu

Siz ve sizinle aynı soyadını taşıyan 1. derece yakınlarınız, Dünya Göz Hastanesi tarafından sağlanan tüm hizmetlerden yararlanabilir.

Nasıl yararlanabilirim?

Dünya Göz Hastanesi'ne başvurduğunuzda AvivaSA Kartınızı görevlilere göstermeniz yeterlidir. Tüm hizmetlerde geçerli olan fiyatları Dünyagöz Hastanesi'nin 444 44 69 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Medline Hastaneleri

Obezite Check-up Programı, Doğum Paketi, Fizik Tedavi Programları ve Ameliyat Paketlerinden yararlanabilirsiniz.

Nasıl yararlanabilirim?

Yetkililere AvivaSA Kartınızı göstermeniz yeterlidir. Yukarıda belirtilen paketlerin fiyatlarını Medline Aydın Hastanesi'nin (0256) 212 00 12; Medline Konya Hastanesi'nin (0332) 221 37 37 numaralı çağrı merkezlerinden öğrenebilirsiniz.

S.O.S

S.O.S'in kara ambulansı, tıbbi danışmanlık ve sağlık kurumlarında indirim hizmetini kapsayan Sağlık Hizmetleri paketinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.*

Kara Ambulansı Hizmeti
Telefonla Tıbbi Danışmanlık Hizmeti

S.O.S hekimleri tarafından, telefon aracılığı ile yapılan aydınlatıcı ve yönlendirici bilgi aktarımı hizmetinden faydalanabilir, tanı konmadan ve ilaç tavsiye edilmeden özellikle neleri yapmamanız gerektiği konusunda bilgi alabilirsiniz.

Sağlık Kurumlarında İndirim

S.O.S'in anlaşmalı olduğu hastane, poliklinik, tıp merkezi ve görüntüleme merkezlerinde %5-%40 arasında değişen indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Nasıl yararlanabilirim?

Kara ambulansı, tıbbi danışmanlık ve anlaşmalı sağlık kurumlarıyla ilgili talepleriniz ve bilgi almak için 444 4 505 numaralı S.O.S Alarm Merkezi'ni aramanız yeterlidir. Sağlık kurumlarındaki avantajlardan faydalanmak için sağlık kurumundaki görevliye AvivaSA Kartınızı göstermeniz yeterlidir.

*Ücretsiz ambulans ve tıbbi danışmanlık hizmetlerinden toplam birikim tutarı en az 15.000 TL veya düzenli ödedikleri katkı paylarının aylık karşılığı en az 500 TL olan müşterilerimiz faydalanabilir

Önceki Sonraki
bes logo
SA
Euro.Message madebycat

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat