Size özel ayrıcalıklarla tanışmaya hazır mısınız?
arrows-acc

Size özel ayrıcalıklarla tanışmaya hazır mısınız?

AvivaSA bireysel emeklilik müşterilerine özel, anlaşmalı kurumlarda indirim ayrıcalıkları Geleceğini Biriktirenler Kulübü'nde!

Ücretsiz Havaalanı Transferi

Havalimanına ücretsiz gidiş-dönüş transfer*

Toplam birikim tutarı en az 240.000 TL veya düzenli ödedikleri katkı paylarının aylık karşılığı en az 10.000 TL olan müşterilerimiz yılda 1 kez havalimanına gidiş-dönüş olmak üzere özel şöförlü araçla transfer hizmetlerinden faydalanabilir.

Devamı için tıklayın +

Nasıl yararlanabilirim?

Ücretsiz havalimanı transfer hizmetinden yararlanabilmek için 0850 480 69 79 numaralı Remo Assist Transfer Hattı'nı arayarak "AvivaSA Müşteri Numaranızı veya TCKN bilginizi" ibraz etmeniz gerekmektedir.

Havalimanı Transfer Hizmeti Kullanım Detayları

  • Türkiye sınırları içinde tarifeli uçuş gerçekleştiren tüm havalimanları için geçerlidir.
  • Hizmetimizden yılda 1 kez (gidiş – dönüş) faydalanabilirsiniz.
  • Hizmetimizi dilerseniz tek başınıza, dilerseniz en fazla 4 kişiden oluşan seyahat arkadaşlarınızla birlikte kullanabilirsiniz.
  • Remo Assist Transfer Hattı'nı bayram ve tatil günlerinde en az 72 saat, diğer günlerde ise en az 48 saat önce arayarak rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.
  • Rezervasyon iptal bildirimi 8 saat öncesinden yapılmalıdır
  • Transfer bildirim saatine uyulmayan durumlarda ve bildirim yapılmaması halinde transfer aracı maksimum 60dk. bekleme yapılacaktır. 60 dakikanın geçilmesi durumunda hizmet hakkı kaybedilecektir.
  • Hizmetimiz, en fazla 50 km mesafe için geçerlidir.
  • Yılda 1 kez ücretsiz gidiş-dönüş transfer hizmeti kullanımından sonra veya 50 km'yi geçen transferlerinizde, size özel anlaşmalı fiyatlar üzerinden indirimli hizmet alabilirsiniz.

Geleceğini Biriktirenler Kulübü'nün sunduğu kampanya ve avantajlardan sadece AvivaSA Geleceğini Biriktirenler Kulübü üyeleri, kampanya veya avantaj sağlayan kurumların AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. ile işbirlikleri devam ettiği sürece faydalanabilir AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş., sunulan kampanya ve avantajların kapsamını degiştirme veya tamamen sonlandırma hakkına her zaman sahiptir ve bundan kaynaklanan herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sunulan avantajların kapsamının değiştirilmesi veya ayrıcalıkların tümüyle sonlandırılması durumunda, AvivaSA Emeklilik ve A.Ş.'nin belirleyeceği iletişim kanalı ile müşterilere bilgilendirme yapılacaktır. Geleceğini Biriktirenler Kulübü'nün sunduğu kampanya ve avantajlardan faydalanabilmek için, bireysel emeklilik sözleşmeniz için, teklif imzadan itibaren 2 ay, otomatik katılım sözleşmeniz için ise katkı payı intikali bilgilendirmesine müteakip 2 aylık cayma sürenizin geçmiş olması gerekmektedir. AvivaSA Geleceğini Biriktirenler Kulubü'nün sunduğu kampanya ve avantajlarla ilgili detaylı ve güncel bilgiye www.avivasa.com.tr'den ulaşılabilir.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat
Yukarı