İyi İhtimallerin Sigortası

İyi İhtimallerin Sigortası

AvivaSA İyi İhtimallerin Sigortası ile sigorta süreniz boyunca risk gerçekleşmezse, ödediğiniz primlerin tamamını geri alırsınız.

Neden AvivaSA İyi İhtimallerin Sigortası?

Hayatta kötü ihtimallerin sigortası varsa, iyi ihtimallerin de sigortası var! İyi İhtimallerin Sigortası ile hayatı güvenle yaşarken, sigorta süreniz dolduğunda risk gerçekleşmemişse ödediğiniz primlerin tamamını USD olarak geri alırsınız. Böylece geri aldığınız prim ile kendiniz ve sevdiklerinizin geleceğini güvence altına alabilirsiniz. Örneğin çocuğunuzun eğitimine yatırım ve katkı sağlamak amacıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca İyi İhtimallerin Sigortası sayesinde poliçe süreniz boyunca Çocuk Paketi ek faydasından da ücretsiz yararlanırsınız. Sigorta süreniz boyunca riskin gerçekleşmesi durumunda ise ödenecek tazminat, ailenize destek sağlamış olur.

İyi İhtimallerin Sigortası
Kimler Yararlanabilir?
18-58 yaş arası herkes 
İyi İhtimallerin Sigortası
Poliçe Süresi
En az 12 yıl, en fazla 20 yıl  

Kapsanan teminatlar neler?

Vefat teminatı, yaşam teminatı* ya da kaza sonucu vefat teminatı.

* Yaşam teminatında; prim ödeme ve geçerlilik şartlarının sağlanması halinde, poliçe süreci içinde vefat teminatı kapsamında bir tazminat ödemesi yapılmamışsa ve poliçe feshedilmemiş ya da poliçeden cayılmamışsa sigorta süresi boyunca ödenmiş olan toplam prim tutarı kesintisiz şekilde sigortalıya ödenir.
İyi İhtimallerin Sigortası
Para Birimi
AvivaSA İyi İhtimallerin Sigortası para birimi Amerikan Doları’dır (USD).  
İyi İhtimallerin Sigortası
Prim Tutarı
En az 50 USD olmak üzere ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirlenir.  

Çocuk Paketi’nde hangi ek faydalar var?

Vergi avantajı bulunuyor mu?

Evet. Ödediğiniz primlerin tamamını, aylık brüt ücretin %15'ini ve brüt asgari ücretin toplam tutarını aşmamak kaydıyla vergi indiriminde kullanabilirsiniz.

Vergi avantajıyla ilgili detaylı bilgi almak için Hayat Sigortası Vergi Avantajı sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bi’dolu Avantajları

İyi İhtimallerin Sigortası ile AvivaSA müşterilerine özel ayrıcalıklı mağaza Bi’dolu’da, sizin için seçtiğimiz yüzlerce ürün ve deneyim ile kendinizi ve sevdiklerinizi ödüllendirebilirsiniz. AvivaSA Bi’dolu’da en seçkin markalara ait elektronik, beyaz eşya, kozmetik, spor, aksesuar ve ev tekstili gibi birçok kategoriden ürünün yanı sıra seyahat, etkinlik ve aktivite gibi farklı deneyim paketlerine de avantajlı fiyatlarla güvenli ve hızlı bir şekilde sahip olma fırsatını kaçırmayın.

İyi İhtimallerin Sigortası'na nasıl sahip olabilirim?

SOSYAL MEDYADA BİZ
Sabancı

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat
Yukarı