Koronavirüs Salgını Döneminde Ek Hizmetlerimiz

Koronavirüs Salgını Döneminde Ek Hizmetlerimiz

Tüm dünya ile birlikte ülkemizi de etkisi altına alan Koronavirüs salgınına karşı, önceliğimiz çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlığını korumak. Salgına karşı ilk günden itibaren aldığımız önlemlere ek olarak, size kesintisiz hizmet vermek için sunduğumuz uygulamalarla ilgili detayları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Çocuk Sağlığı Danışma, Uzaktan Eğitim ve Kariyer Koçluğu Hizmeti

İyi İhtimallerin Sigortası’na sahipseniz* ürününüzde tanımlı Çocuk Paketi ek faydası kapsamında yer alan, pedagog/psikolog danışmanlığı, indirimli hizmetlerin yanı sıra, uzaktan çocuk sağlığı danışmanlığı, eğitim koçluğu ve kariyer koçluğu hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bilgi ve randevu almak için 0850 252 02 31 numaralı AvivaSA Çocuk Paketi Ek Fayda Hattı'nı arayabilirsiniz.

*Poliçe yürürlük tarihi 17 Nisan 2017 ve sonrası olan müşterilerimiz için geçerlidir.

Çocuk Sağlığı Danışma, Uzaktan Eğitim ve Kariyer Koçluğu Hizmeti
Check up ve Sağlık Paketi

Check up ve Sağlık Paketi

Hayat Sigortası ürününüzde check up ve/veya sağlık paketi ek faydası tanımlı olmasına rağmen Covid sürecinde bu hizmetlerden faydalanamadıysanız veya bu dönemde poliçenizi iptal ettirdiyseniz, 15.06.2020 tarihine kadar başvuru talebinde bulunarak 2 aya kadar esnek randevu hizmetinden faydalanabilirsiniz. Sağlık hizmetleri ve randevu süreci normale döndüğünde süre uzatma uygulamamız sonra erecektir.

Avantajlı Sağlık Paketi ve Check-up ek faydası ile ilgili bilgi ve randevu almak için 0 212 978 14 65 numaralı AvivaSA Avantajlı Sağlık Hizmetleri Hattı'nı arayabilirsiniz.

Prim Ödemesi Yapılamayan Poliçeler

1 Nisan 2020 tarihi itibarıyla prim ödemeleri yapılamayan poliçe sahibi müşterilerimizin otomatik iptal sürecini Temmuz 2020 sonuna kadar durdurduk. Poliçe prim ödemelerinize devam edemeseniz bile poliçeniz bu tarihe kadar geçerli olup teminatlarınız kapsamında sizi korumaya devam edecek.

Prim Ödemesi Yapılamayan Poliçeler
SOSYAL MEDYADA BİZ

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat
Yukarı