Size özel ayrıcalıklarla tanışmaya hazır mısınız?

Size özel ayrıcalıklarla tanışmaya hazır mısınız?

GoldMaster Home

Tüm ürünlerde geçerli %55 indirim ve ücretsiz kargo

Kampanya kapsamında, www.goldmasterhome.com’dan AVIVASA Geleceğini Biriktirenler Kulübü üyelerine özel, 31 Aralık 2019 tarihine kadar yapacaklarıı tüm ürünlerde geçerli %55 indirim sağlanacaktır.

Devamı için tıklayın +

Kampanyanın alt ve üst sepet sınırı bulunmamaktadır. Yapılacak tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir. Kampanya, diğer kampanya, indirim çekleri ve kodları ile birleştirilemez. İndirim kuponu ile yapılan alışveriş dahilindeki ürünlerin iadesi halinde kupon bedeli, iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır. İptal edilen ve sepet tutarının tamamı kadar iade sağlanan siparişler için kazanılan indirim kuponu iptal edilir. Para ile değiştirilemez. Kupon karşılığında para iadesi yapılmaz. Kampanya kodu birden fazla kez kullanılabilir. Kampanya katılımı için, iletilen sms veya e-mail de yer alan kampanya kodu ödeme anında www.goldmasterhome.com’da sepet ekranında bulunan, kupon kodu kullan kutucuğuna girildikten sonra, bu kuponu kullan butonuna basılması ile birlikte sepete uygulanır. Goldmasterhome ve AvivaSA kampanya koşulları üzerinde dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya Kodu: AVIVASA

MINISO

MINISO’dan tüm indirimlere ek %10 indirim!

AVIVASA Geleceğini Biriktirenler Kulübü üyelerine MINISO mağazalarında ve www.miniso.com.tr’den yapılacak alışverişlerde 31.12.2019 tarihine kadar mevcut indirimlere ek %10 indirim sağlanacaktır.

Devamı için tıklayın +

İndirim kuponu ile yapılan alışveriş dahilindeki ürünlerin iadesi halinde kupon bedeli, iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır. İptal/iade edilen siparişler için kazanılan indirim kuponu iptal edilir. Para ile değiştirilemez. Kupon karşılığında para iadesi yapılmaz. Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya katılımı için, iletilen sms veya e-mail de yer alan kampanya kodu ödeme anında mağazalarda kasada ibraz edilerek ya da MINISO online mağazasında (www.miniso.com.tr) ödeme ekranında yer alan “indirim kuponu” kısmına girilerek kullanılır. Kampanya kodu birden fazla kez kullanılabilir. MINISO ve AvivaSA kampanya koşulları üzerinde dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya Kodu: 44000AVI1501

Poriohome

Poriohome.com’da Tüm Ev Ürünlerinde %40 İndirim!

AVIVASA Geleceğini Biriktirenler Kulübü üyelerine www.poriohome.com’dan yapılacak alışverişlerde 31.12.2019 tarihine kadar mevcut indirimlere ek tüm ürünlerde %40 indirim sağlanacaktır.

Devamı için tıklayın +

İndirimAlt ve Üst sepet tutar sınırı bulunmamaktadır. İndirim kuponu ile yapılan alışveriş dahilindeki ürünlerin iadesi halinde kupon bedeli, iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır. İptal/iade edilen siparişler için kazanılan indirim kuponu iptal edilir. Para ile değiştirilemez. Kupon karşılığında para iadesi yapılmaz. Kampanya kodu birden fazla kez kullanılabilir. Tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir. Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya katılımı için, iletilen sms veya e-mail de yer alan kampanya kodu sepet ekranında bulunan, kupon kodu kullan kutucuğuna girildikten sonra uygulanır. Kampanya kodu birden fazla kez kullanılabilir. Poriohome ve AvivaSA kampanya koşulları üzerinde dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya Kodu: AVIVASA40

Prosegur Alarm

Prosegur Alarm’da İlk 3 Ay %50 İndirim!

AVIVASA Geleceğini Biriktirenler Kulübü üyeleri 31.12.2019 tarihine kadar Prosegur Alarm’dan yaptıracakları aboneliklerde “ilk 3 ay %50 indirim sağlanacaktır. Kurulacak olan sistemler kablosuz olup, abonelik bedeli 36$+KDV’den başlamaktadır. (Dolar kuru her ay Prosegur Alarm tarafından sabitlenmektedir).

Devamı için tıklayın +

Bu kampanya kapsamında temel paket olarak kabul edilen paket içeriği aşağıdaki gibidir;

 • 1 adet alarm paneli
 • 1 adet şifre paneli
 • 1 adet manyetik kontak
 • 1 adet hareket veya görüntülü hareket dedektörü
 • 1 adet harici siren
 • 1 adet boş harici siren
 • 1 adet dahili siren
 • Duman dedektörü
 • Anahtarlık
 • Smart App

Yukarıda tanımlanan paketler dışında sisteme eklenecek olan her bir dedektör veya ürün için abonelik bedeline liste fiyatı üzerinden eklenecektir.

Uyulması Gereken Koşullar

 • Tarafınıza gönderilen kampanya kodu ile 444 5 422 numaralı Prosegur Alarm Merkezi’ni aramanız yada https://www.prosegur.com.tr/tur/landing adresinde yer alan form aracılığıyla kampanyadan yararlanacağınız belirtmeniz gerekmektedir.
 • Bu kampanya Prosegur Alarm’ın başka bir kampanyası ile birleştirilemez.
 • Bu kampanya ile kazanılan ilk 3 ay %50 indirim hakkı nakde çevrilemez.
 • Mevcut Prosegur Alarm aboneleri bu kampanyadan, kendi isimlerine ait yeni bir sistem için abonelik sözleşmesi imzalamaları durumunda yararlanabilirler. Aksi takdirde sahip oldukları sistem ile ilgili bir promosyon olarak kullanamazlar.
 • Kazanılmış indirimli kullanım hakları, yeni müşterinin montajının gerçekleşmesinin ardından kullanılmaya başlanacaktır.
 • Müşteri, kendisine ait ikinci veya üçüncü bir sistem kurdurmak istediğinde ilk 3 ay %50 indirimli kullanım hakkı verilmez.
 • Kampanyadan faydalana kullanıcı, Prosegur Alarm’a 4 (dört) ay önceden yazılı olarak bildirmek şartıyla ya da bu 4 aylık süreye ilişkin abonelik bedelini ödemek koşulu ile derhal iptal edebileceği gibi, belirtilen 4 (dört) aylık süre boyunca sistemi kullanmaya devam ederek sürenin bitimiyle kendiliğinden iptal edilmesini tercih etme hakkını haizdir. İmzalanacak hizmet sözleşmesinin bu şekilde sona erdirilmesi halinde kullanıcı 50,00-ABD Doları (Elli ABD Doları), söküm bedeli ödemeyi kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.
 • Kampanyadan sadece AvivaSA Geleceğini Biriktirenler Kulübü Üyeleri yararlanabilmektedir.
 • Kampanya, ilk 3 ay %50 indirimli Prosegur Alarm güvenlik sistemi hizmetini kapsamaktadır.
 • Kampanyadan faydalanan AvivaSA müşterileri, ofis ve iş yeri tercihlerine göre sadece 1 mesken için kampanyadan faydalanabilirler.
 • Kullanıcıların belirttiği adrese kurulumu yapılan alarm ve güvenlik sistemlerinin temini, kurulum işlemleri ve gerektiğinde bakımı Prosegur Alarm tarafından karşılanacaktır.
 • Kurulumu yapılacak tüm alarm ve güvenlik sistemlerinin mülkiyeti ve bu sistemlere ilişkin tüm marka, patent, faydalı model ve benzeri haklar Prosegur Alarm’a aittir.
 • Kullanıcının talepleri uyarınca Prosegur Alarm tarafından nitelikleri belirlenecek alarm ve güvenlik sistemlerinin kurulumunu yine kullanıcı tarafından belirtilecek adrese Prosegur Alarm tarafından yapılacaktır.
 • Sistemin çalışabilmesi için gerekli montaj, kablolama, programların devreye alınması ve benzeri işlemler Prosegur Alarm tarafından yerine getirilecektir.
 • Alarm ve güvenlik sistemlerinin kurulumunun yapılacağı mekanın keşif ve projelendirilmesi kullanıcının istek ve onayı doğrultusunda Prosegur Alarm tarafından gerçekleştirilecektir.
 • Müşterinin onayı doğrultusunda belirlenecek hizmetler montaj tarihi itibariyle sağlanmaya başlanılacak ve sistemin kullanıcı tarafından belirlenecek adrese kurulumu ile birlikte kullanıcıya teslim edilmiş olacaktır.
 • Alarm ve güvenlik sistemlerinin kullanıcı tarafından belirtilecek mekanın kurulumuna, mekanda halihazırda bulunan telefon ve internet bağlantıların yapılmasına ve kullanıcının kullanıma ilişkin olarak verilecek tüm bilgilendirmeler Prosegur Alarm tarafından yerine getirilecektir.
 • Alarm ve güvenlik sisteminin kullanıcıya kullanıma hazır vaziyette teslim edilmesi Prosegur Alarm’ın yükümlülüğündedir.
 • Mülkiyeti Prosegur Alarm’a ait olan alarm ve güvenlik sistemleri kullanıcının ilk 3 ay %50 indirimli ödeme yapacağı kampanya dönemi ve devam eden dönemlerde, aboneliği devam ettiği sürece Prosegur Alarm’ın servis garantisi altında olacaktır.
 • Bu servis garantisine sistemlere dahil olan akü ve pil gibi tükenebilir parçalar dahil değildir. Bu parçaların değiştirilmesine ilişkin her türlü ücretler ve masraflar kullanıcıya ait olacak ve Prosegur Alarm tarafından ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Akü ve pil gibi tükenebilir parçaların değişimi sadece Prosegur Alarm Teknik Servisi tarafından yapılacak olup bu parçaların kullanıcının talebi üzerine Prosegur Alarm Teknik Servisi haricinde yetkisiz üçüncü kişiler veya servisler tarafından değiştirilmesi halinde doğacak zararlardan Prosegur Alarm’ın sorumlu olmayacağı kullanıcı tarafından kabul edilmiştir.
 • Alarm ve güvenlik sistemlerinin ile ilgili olarak yaşanabilecek her türlü teknik sorunda kullanıcı sorunu 444 5 442 numaralı Prosegur Alarm Çağrı Merkezi’ne iletecektir.
 • Prosegur Alarm, sorunun öncelikle telefonda verilecek destek hizmeti ile çözülmesine çalışacaktır. Ancak sorunun bu şekilde çözülememesi halinde kullanıcı, Prosegur Alarm Teknik Destek Ekibi’ne yönlendirilecektir. Alarm ve güvenlik sistemlerindeki sorunun kullanıcının kusurundan veya 3. kişilerin eylemlerinden kaynaklanması halinde teknik destek servis ücreti ile sistemin tamamının veya değiştirilen parçalarının bedeli kullanıcı tarafından karşılanacaktır.
 • Prosegur Alarm, kullanıcının adresine / adreslerine kurulumu yapılan alarm ve güvenlik sistemlerinden gelen sinyalleri 7 gün 24 saat izleyecektir. Güvenlik ile ilgili olarak müdahale edilmesi gereken durumlarda Prosegur Türkiye, kullanıcı tarafından hizmet verilmeye başlandığında kullanıcıdan alınan ve Alarm Merkezi Hizmet Formu’nda belirlenen kişi veya kişilere ve ayrıca ilgili mercilere haber vermekle mükelleftir.
 • Prosegur Alarm, kullanıcı tarafından talep edilerek bildirilmesi halinde alarm ve güvenlik sistemlerinin bulunduğu yerden sökülerek kullanıcı tarafından bildirilecek başka bir adrese kurulumunu yapacaktır. Bu söküm ve yeniden kurulum işlemlerine ilişkin olarak servis, montaj ve taşıma işlemlerinin bedeli kullanıcı tarafından karşılanacaktır.
 • Kullanıcı yükümlülükleri, yüküm dışı haller, hizmetin verilmesi ve bedelinin tahsili, hizmetin sona ermesi ve sözleşmenin feshi ile anlaşmazlık hali ve bildirimlerin yapılması konuları kampanyadan faydalanacak kullanıcılar ile imzalanacak bireysel hizmet sözleşmesinde detaylandırılacaktır.
 • Prosegur Alarm ve AvivaSA kampanya koşulları üzerinde dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya Kodu: Avivasa50

Keyifli Emekliler Dünyası'nın sunduğu kampanya ve avantajlardan sadece AvivaSA Keyifli Emekliler Dünyası üyeleri, kampanya veya avantaj sağlayan kurumların AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. ile işbirlikleri devam ettiği sürece faydalanabilir. AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş., sunulan kampanya ve avantajların kapsamını degiştirme veya tamamen sonlandırma hakkına her zaman sahiptir ve bundan kaynaklanan herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sunulan avantajların kapsamının değiştirilmesi veya ayrıcalıkların tümüyle sonlandırılması durumunda, AvivaSA Emeklilik ve A.Ş.'nin belirleyeceği iletişim kanalı ile müşterilere bilgilendirme yapılacaktır. Keyifli Emekliler Dünyası'nın sunduğu kampanya ve avantajlardan faydalanabilmek için, bireysel emeklilik sisteminden emeklilik hakkı kazanmış ve AvivaSA nezdinde emeklilik gelir planı sahibi olma şartları aranmaktadır.AvivaSA Keyifli Emekliler Dünyası'nın sunduğu kampanya ve avantajlarla ilgili detaylı ve güncel bilgiye www.avivasa.com.tr'den ulaşılabilir.

SOSYAL MEDYADA BİZ
Sabancı

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat
Yukarı