Size özel ayrıcalıklarla tanışmaya hazır mısınız?

Size özel ayrıcalıklarla tanışmaya hazır mısınız?

LEGOLAND®

LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul’da %30 indirim!

Kampanya kapsamında, AVIVASA Geleceğini Biriktirenler Kulübü üyelerine özel, LEGOLAND Discovery Centre’a girişte gişeden alınacak yetişkin ve çocuk biletlerinde %30 indirim sağlanacaktır.

Devamı için tıklayın +

Kampanya 30 Nisan 2019’a kadar geçerlidir. İndirimden faydalanabilmek için ilgili kodun gişede görevliye iletilmesi gereklidir. Kampanya diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez. Her kod 1 kişilik indirim hakkı sunar. İndirim kodu kişiye özel olup, kampanyadan her müşteri sadece bir defa yararlanabilir. Ziyaretçi, giriş bileti almakla İstanbul Sualtı Dünyası A.Ş. Yönetimi tarafından belirlenen ziyaret şart ve koşullarını kabul etmiş olur. Merkezden çıkış yapıldıktan sonra bilet geçersiz olacaktır. Satın alınan biletler ticari bir amaçla kullanılamaz, değiştirilemez, iade edilemez ve satılamaz. 14 yaşın altındaki ziyaretçiler ancak 18 yaşından büyük bir yetişkin eşliğinde giriş yapabilirler. LEGOLAND Discovery Centre'a 18 yaşın üzerindeki ziyaretçiler ancak 14 yaşından küçük bir çocuk eşliğinde giriş yapabilirler. 0-3 yaş ücretsizdir. Ziyaret sırasında kişisel eşyaların güvenliği ziyaretçilerin kendi sorumluluğundadır. AvivaSA ve İstanbul Sualtı Dünyası A.Ş. kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya Kodu: Aviva30

Madame Tussauds

Madame Tussauds’da %30 indirim!

Kampanya kapsamında, AVIVASA Geleceğini Biriktirenler Kulübü üyelerine özel, Madame Tussauds’ya girişte gişeden alınacak yetişkin ve çocuk biletlerinde %30 indirim sağlanacaktır.

Devamı için tıklayın +

Kampanya 30 Nisan 2019’a kadar geçerlidir. İndirimden faydalanabilmek için ilgili kodun gişede görevliye iletilmesi gereklidir. Kampanya diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez. Her kod 1 kişilik indirim hakkı sunar. İndirim kodu kişiye özel olup, kampanyadan her müşteri sadece bir defa yararlanabilir. Ziyaretçi, giriş bileti almakla İstanbul Sualtı Dünyası A.Ş. Yönetimi tarafından belirlenen ziyaret şart ve koşullarını kabul etmiş olur. Merkezden çıkış yapıldıktan sonra bilet geçersiz olacaktır. Satın alınan biletler ticari bir amaçla kullanılamaz, değiştirilemez, iade edilemez ve satılamaz. 14 yaşın altındaki ziyaretçiler ancak 18 yaşından büyük bir yetişkin eşliğinde giriş yapabilirler. 0-3 yaş ücretsizdir. Ziyaret sırasında kişisel eşyaların güvenliği ziyaretçilerin kendi sorumluluğundadır. Yönetim, uygunsuz bir davranış gösteren ziyaretçinin girişini kabul etmeme ya da para iadesi yapmadan ziyaretçiyi merkezden çıkarma hakkına sahiptir. Merkez içinde tütün ve türevlerinin kullanımı yasaktır. Madame Tussauds’da yiyecek ve içecek tüketilmesine izin verilmez. Merkeze evcil hayvanla giriş yapılamaz. Merkezde çekilen fotoğraf ve videolar ticari bir amaç için kullanılamaz. Merkezdeki balmumu figürlere kasten zarar verilmesi halinde, yönetim ziyaretçiden maddi hasarı talep etme hakkına sahiptir. AvivaSA ve İstanbul Sualtı Dünyası A.Ş. kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya Kodu: Aviva30

PRONTO TOUR

PRONTO TOUR Tüm Paket Turlarda %5 İndirim!

AVIVASA Geleceğini Biriktirenler Kulübü üyelerine, Prontotour’un resmi internet sitesi prontotour.com‘dan ve 444 91 92 numaralı çağrı merkezi aramalarında geçerlidir 31.03.2019 tarihine kadar %5 indirim sağlanacaktır.

Devamı için tıklayın +

İndirim yurtiçi ve yurtdışı tüm tur paktlerinde geçerlidir. Kampanya, yurtdışı çıkış harçlarında indirim sağlamaz. Alt ve üst tutar sınırı bulunmamaktadır. İndirim kuponu ile yapılan alışveriş dahilindeki ürünlerin iadesi halinde kupon bedeli, iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır. İptal/iade edilen siparişler için kazanılan indirim kuponu iptal edilir. Para ile değiştirilemez. Kupon karşılığında para iadesi yapılmaz. Kampanya kodu birden fazla kez kullanılabilir. Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya katılımı için, iletilen sms veya e-mail de yer alan kampanya kodu sepet ekranında bulunan, kupon kodu kullan kutucuğuna girildikten sonra uygulanır veya444 91 92 numaralı çağrı merkezi’de müşteri temsilcisine ödeme anında ibraz edilmelidir. Kampanya kodu birden fazla kez kullanılabilir. Yurt dışı ve yurt içi turlarda vergi hariç tutar üzerinden %5 indirim yapılacaktır. Otel rezervasyonlarında geçerli değildir.

PRONTO TOUR ve AvivaSA kampanya koşulları üzerinde dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya Kodu: PRNQ1AVA2019

SEA LIFE İstanbul

SEA LIFE İstanbul’da %30 indirim!

Kampanya kapsamında, AVIVASA Geleceğini Biriktirenler Kulübü üyelerine özel, SEA LIFE İstanbul’a girişte gişeden alınacak yetişkin ve çocuk biletlerinde %30 indirim sağlanacaktır.

Devamı için tıklayın +

Kampanya 30 Nisan 2019’a kadar geçerlidir. İndirimden faydalanabilmek için ilgili kodun gişede görevliye iletilmesi gereklidir. Kampanya diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez. Her kod 1 kişilik indirim hakkı sunar. İndirim kodu kişiye özel olup, kampanyadan her müşteri sadece bir defa yararlanabilir. Ziyaretçi, giriş bileti almakla İstanbul Sualtı Dünyası A.Ş. Yönetimi tarafından belirlenen ziyaret şart ve koşullarını kabul etmiş olur. Merkezden çıkış yapıldıktan sonra bilet geçersiz olacaktır. Satın alınan biletler ticari bir amaçla kullanılamaz, değiştirilemez, iade edilemez ve satılamaz. 14 yaşın altındaki ziyaretçiler ancak 18 yaşından büyük bir yetişkin eşliğinde giriş yapabilirler. 0-3 yaş ücretsizdir. Ziyaret sırasında kişisel eşyaların güvenliği ziyaretçilerin kendi sorumluluğundadır. Yönetim, uygunsuz bir davranış gösteren ziyaretçinin girişini kabul etmeme ya da para iadesi yapmadan ziyaretçiyi merkezden çıkarma hakkına sahiptir. AvivaSA ve İstanbul Sualtı Dünyası A.Ş. kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya Kodu: Aviva30

Ücretsiz Havaalanı Transferi

Havalimanına ücretsiz gidiş-dönüş transfer*

Toplam birikim tutarı en az 240.000 TL veya düzenli ödedikleri katkı paylarının aylık karşılığı en az 10.000 TL olan müşterilerimiz yılda 1 kez havalimanına gidiş-dönüş olmak üzere özel şöförlü araçla transfer hizmetlerinden faydalanabilir.

Devamı için tıklayın +

Nasıl yararlanabilirim?

Ücretsiz havalimanı transfer hizmetinden yararlanabilmek için 0850 480 69 79 numaralı Remo Assist Transfer Hattı'nı arayarak "AvivaSA Müşteri Numaranızı veya TCKN bilginizi" ibraz etmeniz gerekmektedir.

Havalimanı Transfer Hizmeti Kullanım Detayları

  • Türkiye sınırları içinde tarifeli uçuş gerçekleştiren tüm havalimanları için geçerlidir.
  • Hizmetimizden yılda 1 kez (gidiş – dönüş) faydalanabilirsiniz.
  • Hizmetimizi dilerseniz tek başınıza, dilerseniz en fazla 4 kişiden oluşan seyahat arkadaşlarınızla birlikte kullanabilirsiniz.
  • Remo Assist Transfer Hattı'nı bayram ve tatil günlerinde en az 72 saat, diğer günlerde ise en az 48 saat önce arayarak rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.
  • Rezervasyon iptal bildirimi 8 saat öncesinden yapılmalıdır
  • Transfer bildirim saatine uyulmayan durumlarda ve bildirim yapılmaması halinde transfer aracı maksimum 60dk. bekleme yapılacaktır. 60 dakikanın geçilmesi durumunda hizmet hakkı kaybedilecektir.
  • Hizmetimiz, en fazla 50 km mesafe için geçerlidir.
  • Yılda 1 kez ücretsiz gidiş-dönüş transfer hizmeti kullanımından sonra veya 50 km'yi geçen transferlerinizde, size özel anlaşmalı fiyatlar üzerinden indirimli hizmet alabilirsiniz.

Keyifli Emekliler Dünyası'nın sunduğu kampanya ve avantajlardan sadece AvivaSA Keyifli Emekliler Dünyası üyeleri, kampanya veya avantaj sağlayan kurumların AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. ile işbirlikleri devam ettiği sürece faydalanabilir. AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş., sunulan kampanya ve avantajların kapsamını degiştirme veya tamamen sonlandırma hakkına her zaman sahiptir ve bundan kaynaklanan herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sunulan avantajların kapsamının değiştirilmesi veya ayrıcalıkların tümüyle sonlandırılması durumunda, AvivaSA Emeklilik ve A.Ş.'nin belirleyeceği iletişim kanalı ile müşterilere bilgilendirme yapılacaktır. Keyifli Emekliler Dünyası'nın sunduğu kampanya ve avantajlardan faydalanabilmek için, bireysel emeklilik sisteminden emeklilik hakkı kazanmış ve AvivaSA nezdinde emeklilik gelir planı sahibi olma şartları aranmaktadır.AvivaSA Keyifli Emekliler Dünyası'nın sunduğu kampanya ve avantajlarla ilgili detaylı ve güncel bilgiye www.avivasa.com.tr'den ulaşılabilir.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat