YATIRIMCI İLİŞKİLERİ
AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. Payları Halka Arz Çalışmaları Hakkında - test

AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. Payları Halka Arz Çalışmaları Hakkında - test

Erişmekte olduğunuz internet sitesi AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. ("Şirket") paylarının halka arzı ile ilgili olarak T.C. Başbakanlık Sermaye Piyasası Kurulu'na ("Kurul") iletilen İzahnamenin elektronik kopyasını içermektedir. Söz konusu İzahname, Şirket'in internet sitesinde Kurul'un İzahname ve İhraç Belgesi Tebliği'nin 28'inci maddesi ve sair sermaye piyasası mevzuatı hükümlerinin öngördüğü koşullar çerçevesinde sunulmaktadır. Yatırım kararının söz konusu izahnamenin incelenmesinden sonra verilmesi gerekmektedir.

İzahname için tıklayın

AvivaSA Tasarruf Sahiplerine Satış Duyurusu için tıklayın

AvivaSA Halka Arz Broşürü için tıklayın

İzahname Ekleri

EK 1 - 30 Haziran 2014 Yasal Mevzuat Bağımsız Denetim Raporu EK 1 - 2013 Yasal Mevzuat Bağımsız Denetim Raporu EK 1 - 2012 Yasal Mevzuat Bağımsız Denetim Raporu EK 1 - 2011 Yasal Mevzuat Bağımsız Denetim Raporu EK 2 - 30 Haziran 2014 UFRS Bağımsız Denetim Raporu EK 2 - 2013 UFRS Bağımsız Denetim Raporu EK 2 - 2012 UFRS Bağımsız Denetim Raporu EK 3 - UFRS Standartlarına Göre Hazırlanmış Bağımsız Denetimden Geçmis Finansal Tablolara İlişkin Analizler EK 4 - Piyasa Uyumlu İçsel Değer (MCEV) Analizi EK 5 - Danışman Aktüer Raporu EK 6 - Hukukçu Raporu EK 7 - Esas Sözleşme EK 8 - 30.09.2014 Dönemi Bağımsız Denetimden Geçmemiş Finansal Tablolar (UFRS)
SOSYAL MEDYADA BİZ
Sabancı

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat
Yukarı