AvivaSA, Vega Digital Awards”da 3 ödül birden kazandı.

AvivaSA, Vega Digital Awards”da 3 ödül birden kazandı.

AvivaSA ödüle doymuyor

GERİ

AvivaSA ödüle doymuyor

Bireysel Emeklilik fon büyüklüğünde sektör lideri AvivaSA, Amerikan merkezli International Awards Associates’ın (IAA) düzenlediği “Vega Digital Awards”da, dijital iletişim projeleriyle 3 ödül birden kazandı.

Dünyanın önde gelen dijital ve reklam profesyonellerinden oluşan bir jüri tarafından kazananların belirlendiği yarışmada AvivaSA; Sosyal Video kategorisinde, Doğa Rutkay Kamal işbirliğinde hayata geçirdiği ve online dizi önerilerinin sunulduğu “Ne İzlesem?” projesiyle birincilik (Canopus); geçen sene kuruluşunun 10. yılı kutlamaları çerçevesinde hayata geçirdiği, dijitalleşme, müzik, sinema ve spor dallarında gerçekleşen başarılardan derlenen videolardan oluşan “Türkiye’nin ve Dünyanın 10 Yılı” ile ikincilik (Centauri) ödüllerine layık görüldü.

Firma ayrıca, Postkolik.com işbirliği ile hayata geçirdiği “Güzel Haberler” mikro blog projesiyle, Altın Vega (Centauri) ödülünü almaya hak kazandı.

AvivaSA, sosyal medya ajansı Promoqube işbirliğiyle gerçekleştirdiği bu üç projeyi, “Yarın şimdiden güzel” marka söylemi doğrultusunda hayata geçirirken, hedef kitlesinin günlük kaygılarından uzaklaşıp, bugünün tadını çıkararak geleceğe umutla bakmalarını sağlayan içerikler sunmayı hedefledi. AvivaSA bu sene, www.otomatikkatilim.com projesi ile Altın Örümcek’te; “Kültürel Dönüşüm Programı” ile Brandon Hall HCM Excellence Awards’da ve son olarak yine “Güzel Haberler” projesi ile Social Media Awards Turkey’de üçüncülük ödüllerini almaya hak kazanmıştı.

SOSYAL MEDYADA BİZ
Sabancı

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat
Yukarı