Mutluluk Seninle Bi'Başka!

Mutluluk Seninle Bi'Başka!

İletişim Faaliyetlerimiz

Çalışanlarımızla üst yönetimimiz arasında şeffaf bir iletişim ağımız var. Yılda 2 defa yayınlanan iç iletişim bültenlerimiz, CEO'muzun liderliğinde gerçekleşen iç iletişim toplantılarımız, yılda bir kez yapılan vizyon toplantılarımız, çalışanların üst yönetime taleplerini doğrudan iletebildiği focus grubumuz, çalışanlarımızın fikirlerini özgürce ifade edebildiği Fikir Fabrikası isimli online öneri sistemimiz iletişim kanallarımızdan sadece bir kaçı. Satış bölge ziyaretlerimiz ile de birçok kanaldan çalışanlarımızı dinliyor ve bilgilendiriyoruz.

AvivaSA Sosyal Kulüpleri

Çalışanlarımızın önerileri ile kurulan, şirketimizin maddi destek sağladığı on tane sosyal kulübümüz ile tüm yıl boyunca çeşitli aktiviteler düzenliyor ve çalışanların birlikte olmaktan keyif aldığı birçok ortam yaratıyoruz. Yurt içi ve yurt dışı geziler, kültür turları, spor turnuvaları, trekking aktiviteleri, müze gezileri, sinema ve konser davetleri, fotoğraf, tiyatro, dalış, yelken, yemek ve enstrüman gibi birçok hobi kursları bu aktivitelerin içinde yer alıyor.

Bu aktivitelerin yanı sıra yılbaşı partisi, yaz partisi gibi etkinlikler organize ediyoruz ve yıl içerisinde happy hour düzenleyerek enerji topluyoruz.

AvivaSA'lı birçok yerde avantajlı

Yüksek lisans kurumlarından, yabancı dil kurslarına, seçkin restoranlardan, giyim-aksesuar firmalarına, özel okullardan, spor salonlarına, konaklamadan sağlık hizmetlerine kadar farklı sektörlerde faaliyet gösteren birçok kurumun AvivaSA'ya özel indirim ve kampanyaları ile AvivaSA'lı olmanın ayrıcalığını yaşıyoruz.

Çalışanlarımızın sağlığı ile yakından ilgileniriz!

Anlaşmalı diyetisyen hizmetimiz, sağlık seminerlerimiz, doktorlar ile özel söyleşilerimiz gibi birçok faaliyetle çalışanlarımızın sağlığına dokunuyoruz.

Genel Müdürlük ve bölge ofislerimizde çalışanlarımızın sağlık durumlarını yakından takip etmek için şirket doktorlarımız hizmet vermektedir.

Sosyal sorumluluk anlayışımız

Çalışanlarımızın özel günlerinde birçok sivil toplum kuruluşuna bağış yaparak sertifika gönderiyoruz. Bununla birlikte çalışanlarımızla güçlerimizi birleştirerek oluşturduğumuz bağış kampanyaları ile yardıma muhtaç birçok kuruma destek oluyoruz.

SOSYAL MEDYADA BİZ
Sabancı

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat
Yukarı