Eğitim ve Gelişim Faaliyetleri

Eğitim ve Gelişim Faaliyetleri

Varlık nedenimizi hayata geçirirken kurum kültürümüze ve kendi içimizde yetiştirmiş olduğumuz kaliteli insan kaynağı gücümüze inanıyor, bu doğrultuda eğitim ve gelişim yatırımlarımızı şekillendiriyoruz.

Eğitim Desteği

Güçlü bir oryantasyon programı ile işe başlayan her AvivaSA'lı için, gelişim planı doğrultusunda eğitim programı oluşturuyoruz. AvivaSA İnsan Kaynakları olarak eğitim ve gelişim ihtiyaçlarını çalışanlarımızla birlikte belirliyor, en iyi çözümlerle bu ihtiyaçların giderilmesine imkan sağlıyoruz.

Mesleki ve Teknik eğitimler ile; gerek şirket iç eğitmenlerimiz gerekse eğitim firmaları aracılığıyla, mevzuat ve çeşitli sertifikasyon eğitimleri veriyor, İngilizce ve Yüksek Lisans alanlarında eğitim desteği sağlıyoruz.

Yetkinlikleri geliştiren ve yüksek motivasyon sağlayan interaktif eğitimlerle kişisel gelişimi destekliyoruz.

Yetkinlik bazlı gelişim seminerleri düzenlendiğimiz gibi, sektörel ve mesleki konferans ve seminerlerini de takip ediyoruz.

Yönetim ekibimizin gelişimi için hem yurtiçinde hem de yurtdışında çeşitli eğitim, seminer ve workshoplar düzenliyoruz.

"Yetenek Geliştirme Programı"mız ile; gelecekteki başarımızda önemli rol oynayacağına inandığımız yeteneklerimiz için özel eğitim programları gerçekleştiriyor, yetenek havuzu oluşturuyoruz.

Her yıl yaptığımız gelişim planlamalarını sadece mevcut görevlere odaklı olmadan, kariyer yolunda hedeflenen yöne gidilebilmesini sağlayacak şekilde yeni görev/pozisyonlar da dikkate alınarak gerçekleştiriyoruz.

Satış Eğitimleri

AvivaSA'da tüm satış kanallarımızda görev alan çalışanlarımızı kendi iş süreçleri ve kariyer adımları doğrultusunda gelişimleri için planladığımız eğitimlere dahil ediyoruz. Böylelikle çalışanlarımızın sorumlu oldukları görevde daha başarılı olmalarını sağlarken diğer taraftan da müşterilerimize sunulan hizmet kalitesinin standartlarını belirleyen yaklaşımımızı öğretiyoruz.

Kurumsal firmalara eğitim teknolojileri konusunda danışmanlık hizmeti veren ve dünya çapındaki 10 bin müşterisinin eğitim stratejilerini yönlendiren Brandon Hall 21'inci HCM Excellence Awards'ta, "Bireysel Emeklilik Lisans Eğitim Programımız" ile "En İyi Sonuç Getiren Eğitim Programı" kategorisinde ödül kazandığımızı iletmekten gurur duyuyoruz.

"Akademik" ile e-Öğrenme

Yüz yüze eğitimlerimizin yanı sıra e-öğrenme yöntemlerini de kullanarak birbirini tamamlayan eğitim programları oluşturuyoruz. E-öğrenme eğitimlerimiz için kullandığımız "AvivaSA Akademik" platformu ile çalışanlarımızın kendilerini sürekli geliştirebilmelerini sağlayacakları eğitim konularına ulaşmalarını sağlıyoruz.

AvivaSA'da "Geleceğin" çalışanlarımızla Bi'Başka olacağını biliriz. Tüm çalışma arkadaşlarımızı eğitim programlarımızla destekler, yüksek performans kültürüne ulaşmak için sürekli gelişime inanırız.

SOSYAL MEDYADA BİZ
Sabancı

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AVIVASA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat
Yukarı